banner1571

banner1577

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

Atakum'da halk Gününe Yoğun İlgi

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı'nın her çarşamba günü düzenlediği "halk günleri" büyük ilgi görüyor.

Son Dakika 06.08.2014, 17:12 06.08.2014, 17:28
253
Atakum'da halk Gününe Yoğun İlgi
SAMSUN - Kendisini ziyarete gelenlerin dert ve isteklerini dinleyen Başkan Taşçı, "Halkımızı dinlemek, sorunlarına çözüm bulmak, onları mutlu etmek benim görevim. Bu görevimi severek ve isteyerek, layıkıyla yapmaya çalışıyorum" dedi.

Her yaştan ve kesimden insanın günden güne daha çok ilgi gösterdiği halk günlerinin dost toplantıları şeklinde geçtiğini belirten Taşçı, " Atakum’un dört bir yanından gelen halkımızla bir arada oluyor, sohbet edip, dertleşiyoruz. Elimizden geldiğince, imkanlarımız ölçüsünde istek ve sorunlarına çözüm bulmaya, dertlerine deva olmaya çalışıyoruz. Bunda da başarılı olduğumuzu, bir önceki hafta gelenin, bir sonraki hafta teşekkür etmeye gelmesinden anlayabiliyoruz. Halka hizmeti çözüm odaklı yapıyoruz. Bizi ziyarete gelen halkımızın buradan mutlu ve umutlu ayrılmaları beni son derece memnun ediyor" diye konuştu.

PAZARCILAR DA ZİYARET ETTİ

Başkan Taşçı’nın ziyaretçileri arasında yer alan "Salı Pazarı esnafı", pazar yerinin değiştirilmemesi yönünde talepte bulunurlarken, Başkan Taşçı, "Şu an raylı sistemin altındasınız. Gelecek haftadan itibaren ise üstünde olacaksınız. Sizin açınızdan hiç bir şey değişmeyecek. Hiç bir hak kaybına uğramayacaksınız. Buna söz veriyorum. Sizin aynı caddenin üstüne taşınmanız servis yolundaki trafiği rahatlayacak, olumsuzlukları önleyecektir. Ayrıca, ben, size bu bölgede kapalı pazar yeri yapma sözü veriyorum. Bunu bir sene içinde hayata geçirerek, sizi ve buraya pazar ihtiyaçlarını görmeye gelen halkımızı tozdan, çamurdan, güneşten, yağmurdan kurtaracağım" şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)