Annesi ile evde yakaladığı polisi bıçakladı!

Antalya'da zabıta memuru olan Mehmet Kemal T.(26), evde annesi Şerife A.(46) ile birlikte yakaladığı polis memuru Hasan A.'yı 3 yerinden bıçakladı. Yaralı olarak kaçıp, ekip arkadaşlarından yardım isteyen Hasan A. ameliyata alındı. Mehmet Kemal T. ise polis ekipleri tarafından yakalandı.

Genel 07.10.2019, 16:15
6214
Annesi ile evde yakaladığı polisi bıçakladı!

Olay, Kepez İlçesi Düdenbaşı Mahallesi'nde saat 02.0 sıralarında meydana geldi. Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan polis memuru Hasan A., iddialara gönül ilişkisi yaşamakta olduğu Şerife A.'nın evine gitti. Bir süre sonra eve Bir süre sonra eve, Serik Belediyesi'nde zabıta memuru olarak çalışan Mehmet Kemal T. geldi ve kapının geç açılmasından şüphelenen Mehmet Kemal T., yatak odasının kapısının kilitli olduğunu görünce Şerife A.'dan açmasını istedi.

KAPIYI KIRIP AÇTI

Annesi kapıyı açmadığı için sinirlenen Mehmet Kemal T., kapıyı kırıp içeri girdi ve karşısında Hasan A.'yı gördü.  Mehmet Kemal T., kaçmaya çalışan Hasan A.'yı 3 yerinden bıçakladı. Yaralı halde sokağa kaçmaya çalışan Hasan A., telefonla ekip arkadaşlarını arayıp yardım istedi. Kısa sürede olayın yaşandığı mevkiye gelen polis ve sağlık ekipleri ilk müdahaleyi sokakta yaptı Hasan A.'ya. , Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde ameliyata alındı. Olay sonrası kaçan Mehmet Kemal T., polis tarafından yakalandı.

Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü'ne götürülen Mehmet Kemal T., ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. Hasan A.'nın sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Yorumlar (0)