Almanya Çavuşoğlu'na Engel Çıkarıyor!..

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun 7 Mart’ta Hamburg'da bir otelde yapacağı konferans güvenlik gerekçesiyle iptal edildi. AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Coşkun Akgül, Hamburg'daki tüm otellere bir yerlerden talimat gittiğini ve baskı geldiğini, en sonunda Veddel'deki bin düğün salonuyla anlaştıklarını söyledi.

Son Dakika 04.03.2017, 19:27
130
Almanya Çavuşoğlu'na Engel Çıkarıyor!..

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Mevlüt Çavuşoğlu Hamburg'da Türklerle buluşuyor" adı altında Hotel Elysee'de düzenlenecek konferans güvenlik gerekçesiyle iptal edildi. AK Parti Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) tarafından organize edilen etkinlik son anda Veddel'deki Saray Düğün Salonu'na alındı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) Başkanı Coşkun Akgül, "Bakanımızın geleceği gün önceden belliydi ve Elysee Hotel'in salonunu 2 bin 685 Euro'ya kiraladık. 2 bin Euro'sunu da peşinat olarak ödedik. Perşembe günü sözleşmeyi almaya gittiğimizde güvenliği bahane ederek salonu kiralamaktan vazgeçtiklerini söylediler ve paramızı geri iade ettiler. Özel güvenlik ayarlamamıza rağmen fikirleri değişmedi" dedi.

Yorumlar (0)