4'ü de öldü, geriye bu fotoğraf kaldı

Gaziantep'te bir hafta önce meydana gelen park kavgasında, olaydan aylar önce fotoğraf çektiren 3 kardeşle enişteleri hayatlarını kaybetti. 

Genel 16.09.2019, 10:24
4795
4'ü de öldü, geriye bu fotoğraf kaldı

Gaziantep'in Şahinbey ilçesi 75. Yıl Mahallesi'nde 9 Eylül hünü meydana gelen olayda, edinilen bilgilere göre araç parkı yüzünden çıkan tartışma silahlı kavgaya dönüştü. Kavgada, 26 yaşındaki Faik Korkmaz, 36 yaşındaki Hüseyin Yıldız ve 27 yaşındaki Adem Yıldız öldürülürken, Cengiz Demir, Ayvaz Yakup Demir, Mehmet Korkmaz, Leyla Korkmaz ve Metin Korkmaz yaralandı. Ağır yaralılardan 28 yaşındaki Metin Korkmaz, olaydan 3 gün sonra, 30 yaşındaki Mehmet Korkmaz ise 6 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Korkmaz kardeşlerden geriye ise kardeşlerin en büyüğü Mehmet Korkmaz’ın aylar öncesinde eniştesi Hüseyin Yıldız ve kardeşleri ile birlikte çekildiği fotoğraf kaldı. Mehmet Korkmaz, Mart ayında sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafta "Siz kardeş lafını altı harfe sığdırmışsınız biz ise yere göğe sığdıramıyoruz. Kardeşlik öyle bir denizdir ki dibi bulunmaz, öyle bir sırdır ki her gönül kaldırmaz, öyle özeldir ki vicdanı olmayan anlamaz" notuyla da eniştesi ve kardeşlerini olan sevgisini dile getirmişti.
 

Yorumlar (0)