2 yıl önce evden kaçmıştı... Görünce taksinin önüne yattı!

İstanbul Sultangazi'de bir kişi, minibüs beklediği sırada bir taksinin içinde gördüğü kadının "2 yıl önce evden kaçan gelini olduğunu" iddia ederek aracın önüne yattı. Taksinin ilerlemesine izin vermeyen adamı çevredeki vatandaşlar şaşkınlıkla izledi. Bazı kişiler de adamı ikna etmek için çabaladı. Olay sırasında arkadaki araçlar yoluna devam edemeyince trafik oluştu ve sürücüler korna çalarak tepki gösterdi.

Genel 21.04.2020, 11:19
298
2 yıl önce evden kaçmıştı... Görünce taksinin önüne yattı!

Sultangazi'de içindeki kadının gelini olduğunu öne süren adam taksiyi durdurarak önüne yattı. Gelinin evden kaçtığını belirten kişi ile taksici arasında tartışma yaşandı. Trafiği durma noktasına geldiği anlar cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Olay, dün Eski Edirne Asfaltı Mescid-i Selam Tramvay Durağı yakınlarında meydana geldi. Adı öğrenilemeyen bir kişi, minibüs beklediği sırada seyir halindeki takside iddiaya göre 2 yıl önce evden kaçan gelinini gördü.

Bunun üzerine koşarak taksinin önünü kesen kişi, bir süre taksici ile tartıştı. Önünde yatarak taksinin gitmesine izin vermeyen kişi, trafiğin durmasına neden oldu.

Çevredeki vatandaşlar da adamı yolu açması için ikna etmeye çalıştı, sürücüler de kornalara basarak duruma tepki gösterdi. Çevredekiler, bu kişiyi tutarak yolun dışına çıkardı. Yaşanan olay bir vatandaş tarafından cep telefonu ile saniye saniye kaydedildi.

Yorumlar (0)