banner1518

banner1577

banner1526

banner1588

banner1576

banner1324

banner1581

15 yaşındaki çocuğu kale direğine bağlayarak işkence yaptılar!

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaşanan akıllara durgunluk veren haberin ardından son dakika bilgileri de peş peşe geliyor. Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Kestaneci Mahallesi'nde 4 çocuk, okulun bahçesindeki kale direğine bağladıkları 15 yaşındaki Mumin Yasin'i 3 saat boyunca döverek işkence yaptılar. Talihsiz çocuğun kulağı kesildi. Tüyleri diken diken bu olayın ardından Mumin Yasin'in başına 4 kulağına da 12 dikiş atıldı. İşkenceci çocukların birinin 17 diğerinin de 15 yaşında oldukları tespit edildi; işte son dakika haberinin detayları...

Genel 26.09.2020, 13:22
259
15 yaşındaki çocuğu kale direğine bağlayarak işkence yaptılar!

Sosyal medyanın en çok konuştuğu haberler arasında yer alan Ereğli'deki olayın detayları da ortaya çıktı. Çarşamba akşamı arkadaşlarıyla buluşmak için evinden çıkan Mumin Yasin, mahalleden tanıştığı iki kişinin saldırısına uğradı. 17 yaşındaki K.D ile 15 yaşındaki Y.C.T, talihsiz genci önce dövdüler daha sonra okulun kale duvarına bağlayıp saatlerce işkence yaptılar. Son dakika bilgisine göre kulağı kopan çocuğun anne ve babası da şikayetçi oldu.

Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Kestaneci Mahallesi'nde 4 çocuk, okul bahçesindeki kale direğine bağladıkları Mumin Yasin S.'yi (15) yaklaşık 3 saat işkence ederek, dövdü. Kulağı kesilen Mumin Yasin S., ailesiyle birlikte şikayetçi oldu.Olay, çarşamba günü saat 21.00 sıralarında ilçeye bağlı Kestaneci Mahallesi'ndeki Kestaneci İlkokulu'nun bahçesinde meydana geldi. Akşam saatlerinde arkadaşıyla buluşmak üzere evinden çıkan Mumin Yasin S., yaşadıkları mahalleden tanıdığı K.D.(17), Y.C.T. (15) ve tanımadığı iki kişinin saldırısına uğradı. Koli bandıyla okul bahçesinde bulunan kale direğine bağlanan Mumin Yasin S., darbedildi. Kulağı kesilerek işkence edilen Mumin Yasin S., şüphelilerin bir süre sonra kendisini bırakmasıyla yaralı şekilde eve geldi. Ailesi tarafından hastaneye kaldırılan Mumin Yasin S., tedaviye alındı. Başına 4, kulağına 12 dikiş atılan Mumin Yasin S., tedavisinin ardından taburcu edildi. Mumin Yasin S., annesi Solmaz ve babası Savaş S. ile birlikte İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne giderek, şikayetçi oldu. Polis ekipleri K.D. ve Y.C.T.'yi gözaltına aldı. 2 çocuk ifadelerinin ardından serbest bırakılırken, olayla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

DİREĞE BAĞLAYIP DARP ETTİLER

Mumin Yasin S., şüphelilerle daha önceye dayalı husumeti olmadığını belirterek, "Biz, arkadaşımla okulun önüne giderken, bize mesaj attılar 'buluşalım' diye. Konuşmak için gittik. Orada bana vurdu sadece, arkadaşıma vurmadı. Ondan sonra bize aralarında husumet bulunan arkadaşımı çağırmamı söyledi. Ben de çağırdım. Onu da dövdüler. Beni okul sahasının önüne getirdiler. Direğe bağlayıp, videoya çektiler. Yumruk attılar. Kulağım kesilmiş, elinde galiba bıçak tarzı bir şey vardı. Ne olduğunu bilmiyorum. Ondan sonra beni bıraktılar. Eve geldim" diye konuştu.

'ÇOCUĞUMUN PSİKOLOJİSİ BOZULDU'

Solmaz S. oğlunu darp edenlerin cezalandırılmasını isteyerek, "Kale direğine koli bandıyla çocuğumu bağlayıp ve karşısına geçip video çekerek, darbetmişler. Bundan keyif almışlar. Ben adaletin yerini bulmasını istiyorum. Çocuğumun psikolojisi bozuldu" diye konuştu.

Yorumlar (0)