‘Bu Benim Eserim’ görücüye çıktı

Canik Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 2011-2012 Eğitim-Öğretim Yılı "Tübitak" ve "Bu Benim Eserim" projeleri kapsamında ilçede bulunan okullardaki öğrenciler tarafından hazırlanan projeler, Canik Kültür Merkezi'nde açılan sergi ile görücüye çıktı.

EĞİTİM 10.05.2012, 09:06 10.05.2012, 09:06
326
‘Bu Benim Eserim’ görücüye çıktı
  Serginin açılışı öncesinde Emrullah Efendi İlköğretim Okulu öğrencilerinin verdiği mini konser dinleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Canik Kaymakamı Abdullah Kalkan, Canik Belediye Başkanı Osman Genç, İlçe Milli Eğitim Müdürü Haluk Melekoğlu ile öğretmenlerin katıldığı sergide öğrencilerin eserleri beğeni topladı.

Sergilenen projeleri inceleyen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik'in geleceğinin sağlam olduğunu gördüğünü söyledi. İyi bir gelecek için kaliteli eğitim yuvaları kurduklarını, bunun da meyvelerini almaya başladıklarını ifade eden Başkan Genç, "Canik'te okul sayısını 7'den 21'e çıkardık. Fiziki sorunlarını çözdüğümüz okullarımızın teknolojik eğitim yuvaları haline getiriyoruz. Buralardan yetişecek öğrencilerimizin daha güzel şeyler üreteceğine inanıyorum" dedi.
Kaynak: İHA
Yorumlar (0)