Düşen uçakta hayatını kaybeden muhabirin son paylaşımı yürek burktu

ABD'de kalkışından kısa süre sonra otoparka düşen ve 5 kişinin hayatını kaybettiği uçak kazasında ölenlerin kimliği belli oldu. Ölenlerin arasında ünlü spor muhabiri Carley McCord'un olduğu ortaya çıktı. Muhabirin Intgram hesabındaki son paylaşımı ise herkesi duygulandırdı.

DÜNYA 30.12.2019, 14:14
37
Düşen uçakta hayatını kaybeden muhabirin son paylaşımı yürek burktu

ABD'de küçük uçak, Louisiana eyaletindeki bir ilçede otoparka düştü. Uçakta 6 kişinin bulunduğu, 5'inin öldüğü, 1 kişinin yaralandığı açıklandı. Uçakta hayatını kaybedenlerden birinin spor muhabiri Carly McCord olduğu ortaya çıktı. 

Ölenlerin kimlikleri açıklandı uçak, ABS'nin Louisiana eyaletindeki Lafayette ilçesinde düştü Uçakta 6 kişinin bulunduğu, 5'inin hayatını kaybettiği belirtildi. Kazada hayatını kaybedenler arasında Global Data Systems şirketinin başkan yardımcısı Robert Vaugh Crisp (59), yine aynı şirketin başkanının eşi Gretchen Vincent(51) ve oğlu Michael Walker Vincent(15), WDSU TV kanalının spor muhabiri Carley McCord ve son olarak pilotun bulunduğu bilgisi paylaşıldı.   

Aynı zamanda Louisiana State University (LSU) takım antrenörünün gelini olan McCord'un ölümünü eşi de doğruladı. AP  ajansına görüntülü bir mesaj gönderen acılı eş Steve Ensminger Jr, "Bu gerçek değil gibi hissediyorum" şeklinde konuştu. Carley McCord'un çalıştığı New Orleans merkezli WDSU kanalı da, kazanın ardından bir açıklama yapak "Kalplerimiz McCord ve Ensminger aileleriyle birlikte" dedi.

Başarılı muhabir McCord, Instagram hesabında elinde mikrofonu, başında Noel Baba şapkasıyla objektife gülümseyen bir fotoğrafını paylaşmıştı.

Yorumlar (0)