Cinsel içerikli film izlerken öldü

İngiltere'den, İtalya'nın Venedik kentini gezmeye gelen 60 yaşnıdaki turist, girdiği yetişkin ürünleri satan dükkanda hayatını kaybetti.

DÜNYA 30.09.2019, 15:05
1399
Cinsel içerikli film izlerken öldü

Olay, Geçtiğimiz cuma günü İtalya'nın Marghera kasabasında meydana geldi. Venedik yakınlarındaki kasabayı gezmeye giden 60 yaşındaki İngiliz, cinsel ürünlerin satışta olduğu bir dükkana gitti, +18 filmlerin gösterildiği bir kabine giren yaşlı adam burada 15 dakikalık videoyu izlemeye başladı.

İtalyan gazetesi Il Gazzettino'nun açıkladığı bilgilere göre, yaşlı adam 15 dakikalık videonun bitmesine rağmen kabinden çıkmadı. Dükkan sahibi Franco Garoni, yaşlı adam kabinden çıkmadığı ve ses gelmediği için endişelendi ve kontrol etmeye gittiğinde korkunç manzarayla karşılaştı. Yere düşmüş halde olan adamın hareketsiz yattığını gördü ve hemen sağlık ekiplerine  haber verdi. Olay yerine ulaşan sağlık görevlileri, ismi belli olmayan adamı hayata döndürmeye çalıştı fakat çok geç kalınmıştı, yaşlı adam tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı.

Dükkan sahibi Garoni, "adamda herhangi bir rahatsızlık olup olmadığını bilmediğini, sessiz ve biraz yorgun göründüğünü ancak bir terslik olduğunu düşünmediğini söyledi." İtalyan medyası, adamın kalp krizi sonucu hayatını kaybettiğini bildirdi.

Yorumlar (0)