Canlı yayında intihar girişimi!

Kanada’da bir taksi sürücüsü hükümetin taksi reform politikasını eleştirmek için çıktığı televizyon kanalında, canlı yayın sırasında intihar teşebbüsünde bulundu.

DÜNYA 31.03.2019, 15:59
213
Canlı yayında intihar girişimi!

Kanada’nın Quebec eyaletinde yer alan Montreal ve Quebec şehrinde son bir haftadır taksiciler, kendilerini iflasa sürükleyeceği gerekçesiyle hükümetin taksi reform politikasını protesto ediyor. Bir taksi sürücüsü de taksicilerin bu şikâyetlerini dile getirmek için çıktığı televizyon kanalında verdiği röportajın sonunda "Legault, o bir kalpsiz ve benim kalbimi aldı" diye bağırdıktan sonra bileğini keserek intihar teşebbüsünde bulunurken, durumu fark eden reji, taksicinin bulunduğu ekranı yayından ald.  Bu sırada ise TV ekibi de adama müdahalede bulundu. Olay sonrası polisin yaptığı açıklamada, ilk yardım ekipleri hemen televizyon kanalına gelerek taksi sürücüsüne ilk yardımda bulunduktan sonra hastaneye sevk ettiler.

SAĞLIK DURUMU İYİ

İntihara teşebbüs eden taksi sürücüsünün durumunun iyi olduğu ve hayati tehlikesi olmadığı bilgisi de açıklamada yer aldı.

Yorumlar (0)