Sinema salonunda rezalet!

Bir Star Wars hayranı, yeni film Skywalker'ın Yükselişi'nin (The Rise of Skywalker) gösterimi sırasında telefonunu kullanmasının ardından yüzüne yumruk atıldığını iddia etti.

Dış Haberler 25.12.2019, 15:06
385
Sinema salonunda rezalet!

Akılalmaz olay, Kanada'nın Vancouve kentinde meydana geldi. Vancouver'daki Scotiabank sinemasında Star Wars: Skywalker'ın Yükselişi filmi gösterilirken tartışma çıktı. Kentteki Scotiabank sinemasında filmi izleyen Joe Bond, telefonunu kontrol ettiği için bir izleyici tarafından yumruklandı. Bond'un telefonuna bakması, bir diğer sinemaseveri çileden çıkardı ve Bond adama sakinleşmesini söylediğinde yüzüne yumruk yedi. Öfkeli adam sakin olmasını isteyen güvenlik görevlisine "Ben gerçek bir Star Wars hayranıyım!" diye bağırdı.

CTV'ye konuşan Bond, "Bağırmaya ve çığlık atmaya başladı. Sakinleşmesini söyledim ama sakinleşmedi ve sonra yüzüme yumruk attı" dedi. Bond, "Birçok insan hadiseyi videoya çekmeye başladı çünkü epey gülünç bir durumdu." dedi ve ekledi:

"Diğer seyircilerin yuhaladığı adam güvenlik eşliğinde salon dışına çıkarılmadan önce kalabalığa seslendi. Video kaydında, ismi bilinmeyen adam bağırarak, "Telefonunu kapat! Kahrolası kafanızı kullanın! Telefonlu zavallılarsınız!" dedi. Ardından da "Ben gerçek bir Star Wars hayranıyım! Kahrolası bir yıl boyunca bir geri zekalının telefonuna bakması için mi bekledim?" diyor.

Hadiseye gülerek tepki veren Scotiabank zincir sinemalarının sözcüsüyse, "Neyse ki Güç, Cineplex ekibinin yanındaydı da diğer misafirlerimiz için filmi başa sardılar" dedi.
 

Yorumlar (0)