Melania Trump yine yaptı! Canlı yayında izlediler

ABD Başikanı Donald Trump ve eşi Melania Trump, New Orleans'ta bir etkinliğe katıldı.

Dış Haberler 15.01.2020, 16:36
349
Melania Trump yine yaptı! Canlı yayında izlediler

Etkinlikte ikilinin ilginç anları kameralara yansıyınca sosyal medya paylaşımlardan yıkıldı. Kolejler arası Futbol Oyunları Playoff'una katılan ikili, büyük bir kalabalıkla karşılandı. 73 yaşındaki Trump ve 49 yaşındaki Melania milli marşın okunması için belirlenen alana geçene kadar her şey yolundaydı. İkili yan yana pozisyon aldıktan sonra, Donald Trump eşinin elini tutmaya çalışınca yaşanan anlar alay konusu oldu.

Melania Trump'ın bu zoraki el ele tutuşma anında yüzündeki değişiklik ve elini bir anda tekrar geri çekmesi sosyal medyayı salladı. "Melania el ele tutuşunca hiç mutlu görünmüyor", "Ben de ona hiç sempati duymuyorum Melania, seninle aynı görüşteyiz", "Olayı canlı izledim, anında elini bıraktı" sosyal medyada yazılanlardan sadece birkaçı...

ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump arasındaki bu garip beden dili son zamanlarda dikkat çekiyor ve sosyal medyanın genellikle odak noktasını oluşturuyor. Melania Trump her seferinde kameralar önünde eşinin elini tutmayı reddediyor. Çiftin 2017'de gerçekleştirdiği Tel Aviv ziyaretinde de Melania Trump, Donald Trump'ın elini tutmamak için çabalamış ve bu anlar da tartışma yaratmıştı.
Melania'nın eşinin elini tutmamak için saçını düzeltiyor gibi yapması, bir anda elini çekmesi internette her daim viral oluyor.


 

Yorumlar (0)