banner1620

banner1608

banner1526

banner1588

banner1525

banner1324

banner1581

4 sevgilisi olan kadın hamile kaldı! Bebeği hep birlikte büyütecekler!

ABD'nin Florida eyaletinde meydana gelen ilginç olayda, dört partneriyle de barış içinde ilişki yaşayan Tory Ojeda isimli 'çokaşklı' kadın hamile kaldı. Ancak bebğin kimden olduğu kimsenin umrunda değil. 

Dış Haberler 09.12.2019, 18:43
2097
4 sevgilisi olan kadın hamile kaldı! Bebeği hep birlikte büyütecekler!

ABD'nin Florida eyaletinde meydana gelen ilginç olayda, 20 yaşındaki Ojeda'nın birlikte yaşadığı 4 erkek partneriyle aşk dolu bir ilişkisi var. Aynı evde yaşayan 4 erkek bir kadın şu sıralar heyecanlı günler yaşıyorlar. Zira Ojeda hamile. İşin ilginç yanıysa 5 yetişkin de bebeğin kimden olduğuyla ilgilenmiyor. bebeği hep birlikte aynı evde yetiştirmeye karar veren grup bir aile olduklarını söylüyor.

4 SEVGİLİSİYLE AYNI EVDE YAŞIYOR
Ojeda'nın partnerlerinden biri olan 20 yaşındaki Christopher "birlikte bir bebek yetiştirecek olduğumuz için çok heyecanlıyız." diyor. Bu beş kişinin aşk ilişkisi ise şöyle başlıyor. Ojeda üç yıldır 23 yaşındaki Travis'le beraber. Çift nişanlandıktan bir kaç ay sonra Ojeda ortak arkadaşları olan Marc'a aşık oluyor. Daha sonra Ethan ve Christopher'a da aşık olan Ojeda 4 sevgilisiyle aynı evde yaşamaya başlıyor.

Bebeğin biyolojik babasının Christopher olduğunu söyleyen Ojeda aralarında herhangi bir kıskançlık olmadığını belirtiyor.

Yorumlar (0)