banner1518

banner1567

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Tuğçe Kazaz kimdir?

Son dönemde din değiştirme haberleriyle gündeme gelen ve sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Tuğçe Kazaz'ın kim olduğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki Tuğçe Kazaz kimdir? Nereli, kaç yaşında? İşte Tuğçe Kazaz'ın hayatı hakkında merak ettikleriniz...

Biyografi 01.01.2021, 12:33
170
Tuğçe Kazaz kimdir?

Tuğçe Kazaz kimdir? - Son dönemde din değiştirme haberleriyle gündeme gelen ve sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çeken Tuğçe Kazaz'ın kim olduğu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Peki Tuğçe Kazaz kimdir? Nereli, kaç yaşında? İşte Tuğçe Kazaz'ın hayatı hakkında merak ettikleriniz...

ASLEN NERELİDİR?

Tuğçe Kazaz, 26 Ağustos 1982 tarihinde Balıkesir, Edremit'de doğmuştur. Çocukluğu İzmir’de geçti. Okul hayatı boyunca yedi yıl basketbol oynadı. Bu nedenle hayatı İstanbul, İzmir ve Antalya arasında geçti. Özel Ortadoğu Koleji, Antalya Kolejinde okudu sonra da İstanbul Yeditepe Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nde öğrenim gördü, ama devamsızlık nedeniyle bitiremedi. Bir erkek kardeşi vardır.

NEDEN YUNANİSTAN'A GİTTİ?

Tuğçe Kazaz, 2000 yılında katıldığı “Elit Model Look” yarışmasında ikinci oldu. Ardından Elite model Look Paris seçmelerinde de ilk 15′e girmiştir. 2001 yılında “Miss Turkey” güzellik yarışmasının  birincisi olmuştur. George Seitaridis ile evlenerek Yunanistan'a gitti. Nikahtan önce Rum Ortodoks dinine geçerek Maria Seitaridis adını aldı. Üç yıl süren bu evliliğin ardından Türkiye'ye ve Müslümanlığa döndü. Podyumları bırakan Tuğçe Kazaz şimdi tesettür defilelerine çıkıyor. Tuğçe Kazaz, sivri dilli yorumlarını Youtube'da açtığı kanalına da taşıdı. 

KAÇ DİN DEĞİŞTİRDİ? 

Tuğçe Kazaz, 8 Eylül'de Porto Germeno'daki Ayios Nikolaos Kilisesi'nde vaftiz olarak Maria Seitaridis ismini almış ve Ortodoks olmuştur.  ve tekrar Müslüman olduğunu belirtti. Tuğçe Kazaz, tekrar Müslüman olduktan sonra gece hayatını, alkolü ve sigarayı bırakma kararı almıştır. Kazaz, bir dönemin en cesur modellerinden olmuştur. Yunan eşiyle evliyken Hristiyan dinine katılmıştır. Boşandıktan sonra tekrar Müslüman olmuştur. Amerika’da ve Paris’te modellik yapan az sayıdaki modelden biri olarak ani bir kararla podyumu bırakmıştır. En son bir tesettür defilesine çıkan Tuğçe Kazaz, bundan böyle işinde ya da özel hayatında dekolte giymeyeceğini açıklamıştır. 

ROL ALDIĞI FİLMLER  HANGİLERİ?

2014 ­ Kafkas, 2013 ­ Gönül Hırsızı, 2012 ­ Uzun Hikaye, 2012 ­ Son Yaz Balkanlar 1912, 2008 ­ Cin Geçidi, 2007 ­ Can

ÖZEL HAYATI 

Güzel oyuncu geçmişte; Kenan Doğulu, Mithatcan Özer, Cem Kılıç, Erhan Güleryüz, Erkan Avcı ile aşk yaşamıştır.,24 Eylül 2005 tarihinde yunan oyuncu George Seitaridis ile Atina'da Aya Nikola Kilisesi'nde sade bir törenle evlenmiş ve  Yunanistan’a yerleşmiştir. 2008 yılında eşinden boşanarak, Türkiye'ye dönmüştür.

Yorumlar (0)