banner1589

banner1567

banner1526

banner1588

banner1496

banner1324

banner1581

Hasan Can Kaya kimdir?

Youtube üzerinden yaptığı yayınlar ile dikkat çeken Hasan Can Kaya hakkında araştırmalar hız kazandı. Hasan Can Kaya kimdir, kaç yaşında? Hasan Can Kaya nereli? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Hasan Can Kaya 16 Aralık 1989 tarihinde İstanbul Güngören'de dünyaya geldi, ancak aslen Malatyalı'dır. İşte ünlü komedyen hakkında tüm merak edilenler...

Biyografi 01.01.2021, 12:32 01.01.2021, 12:33
130
Hasan Can Kaya kimdir?

Hasan Can Kaya kimdir? - Youtube üzerinden yaptığı yayınlar ile dikkat çeken Hasan Can Kaya hakkında araştırmalar hız kazandı. Hasan Can Kaya kimdir, kaç yaşında? Hasan Can Kaya nereli? gibi soruların yanıtları merak konusu oldu. Hasan Can Kaya 16 Aralık 1989 tarihinde İstanbul Güngören'de dünyaya geldi, ancak aslen Malatyalı'dır. İşte ünlü komedyen hakkında tüm merak edilenler...

16 Aralık 1989 doğumlu olan Hasan Can Kaya İstanbul Güngören'de dünyaya geldi. Aslen Malatayalı olan Kaya, uzun yıllar komedi programlarında yazarlık yaparken kendi hazırladığı formatları da farklı platformlarda sergiledi.

HANGİ ÜNLÜ DİZİNİN SENARİSTİ?

İlk okul yıllarından itibaren espritüel yapısı ile dikkat çeken Hasan Can Kaya, bu nedenle kariyerine tiyatro alanında devam etmek istedi. Kendine ait hikayeleri, senaryoları olan isim, sektördeki olumsuz koşullar nedeniyle senaristliğe bir süre ara verdi. Konuşanlar olarak bilinen ve Youtube üzerinden yayımlanan stand up programıyla adını duyuran Hasan Can Kaya, 1 Kadın 1 Erkek dizisinin de senaristleri arasında yer aldı. Sayısız senaryo kaleme alan Kaya, uzun süre önce belirlediği Konuşanlar konseptini hayata geçirdi ve büyük beğeni topladı.

KİMİNLE ANLAŞTI?

Geçtiğimiz dönemlerde BKM'de de işler yapan Kaya, formatı kendisine ait olan Konuşanlar programı ile Youtube'da kısa sürede popülerliğe ulaştı.  Sosyal medya platformu Youtube’da sunduğu Konuşanlar programı ile tanınan Hasan Can Kaya önümüzdeki günlerden itibaren Exxen’de yerini alacak. Youtube’da 1 milyon 740 bin, Instagram’da ise 1 milyon 100 bin takipçi sayısına ulaşan Hasan Can Kaya Konuşanlar programının formatını kendisi oluşturmuştu.

HASAN CAN'IN SEVGİLİSİ KİMDİR

Leman Kültür’de düzenle olarak stand up yapan Kaya, çeşitli komedi programlarında oyunculuk ve yönetmenlik de yaptı.Ünlü komedyen programında da sıklıkla bahsettiği Sultan San ile birlikteliğini devam ettiriyor.

HASAN CAN KAYA PROJELERİ

Konuşanlar Talk Show
Hasan Can Kaya - Stand Up Party

Yorumlar (0)