Cüzdanını otobüste düşürdü, şoförün cevabıyla şok oldu

Gaziantep'te bindiği bir otobüste cüzdanını düşüren mağdur, cüzdanını bulmak için gittiği otobüsçüler derneğinde hayrete düşüren bir olay yaşadı. Şoför ilk önce bir cüzdan bulmadığını söyledi, görüntülerden sonra da cüzdanın içinin boş olduğunu söyledi.

ASAYİŞ 02.02.2020, 10:19
481
Cüzdanını otobüste düşürdü, şoförün cevabıyla şok oldu

Cüzdanını bindiği halk otobüsünde düşürdüğünü fark eden K.D, daha sonra otobüsçüler derneğine giderek durumu anlattı. Ancak mağdur K.D, şoförün cevabıyla hayatının şokunun yaşadı. Şoför ilk önce bir cüzdan bulmadığını belirtti ardından da "Cüzdanın içi boştu" dedi.

Şanlıurfa'dan çocuğunun tedavisi için Gaziantep'e gelen 32 yaşındaki sözleşmeli öğretmen K.D. bindiği Özel Halk Otobüsünde cüzdanını düşürdü. Cüzdanı bulan bir yolcu cüzdanı alarak şoföre teslim etti. Cüzdanının olmadığını fark eden K.D. otobüsçüler derneğine giderek durumu anlattı.

ŞOFÖRÜN CEVABI ŞOKE ETTİ
Dernekte K.D'nin bindiği halk otobüsünün belirlenmesi üzerine şoför M.Ö'ye ulaşıldı. Telefonla aranan şoför ise kendisine herhangi bir cüzdan verilmediğini söyledi. Derneğe çağrılan şoför M.Ö. görüntüleri görünce bu sefer de cüzdanın içinin boş olduğunu ve cüzdanı attığını söyledi.

CÜZDANDA 400 TL PARA, KİMLİĞİM VE BANKA KARTLARIM VARDI
Mesleği gereği röportaj veremeyen sözleşmeli öğretmen 32 yaşındaki K.D, 1,5 ay önce doğan bebeğinin beyin kanaması geçirmesi nedeniyle Gaziantep'te özel bir hastaneye geldiğini, çocuğunun yoğun bakımda olduğunu, her şey görüntülerde mevcut olmasına rağmen şoförün cüzdanın boş olduğunu söylemesinin kendisini şoka uğrattığını söyledi.

HER ŞEY GÖRÜNTÜLERDE BELLİ
Otobüsün kamerasına yansıyan görüntülerde bir kadının cüzdanı bulduğu ve şoföre teslim ettiği görülüyor. Cüzdanın yakınlaştırılınca içinin dolu olduğu net bir şekilde görülüyor. Şoförün telefonla konuştuğu ve sigara içtiği de görülüyor. K.D, şoförden şikayetçi olacağını belirtti.

Yorumlar (0)