AJANLAR VE ÖĞRENCİLERİN SAVUNMASIZLIĞI...


15.k görüntülenme

Mutlaka devletin güvenlik-sevecen eli gizli olarak ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ulaşmalıdır. Öğrencileri fişlemek yerine terör ajan elemanları fişleyip izlemek gerekir.
Ben bizim istihbarat yapısını bilmiyorum.
Okuduğum yabancı ajanların yaşamlarına ilişkin yazdıkları ile ilgili kitaplara göre, özetle durum şöyledir.
Osmanlı İmparatorluğunu parçalamakta büyük görev üstlenen İngiliz ajanı Lawrence’i anımsayın.
Arapçayı, Araplar gibi konuşmaya başlamış, Araplar gibi giyinmiş, yemiş içmiş ve develere binerek çölde seyahat etmiştir. Hatta bazı Arap köylerine gittiğinde imamlık yaptığı bilinir.
Batının Müslüman Türklere yani Türkiye Cumhuriyeti'ne bakışı değişmemiştir. Bunu en iyi ama geç fark eden Abdülhamit ve sonra Atatürk bilmiştir. Çünkü Abdülhamit, 1876 Kanun-i Esasi'de "Osmanlı memleketinde bulunan milletlerin her biri kendi dilini konuşmakta serbesttir" maddesiyle, devletin resmi dili "Türkçedir" şeklinde açık ve aleni değiştirdi.
Benim ülkemde kim teröre karışmışsa, kim ajan ise, güvenlik güçleri onları bulmalıdır.
Çünkü yabancı ajanlar, ülkenin en zeki evlatlarını ülkeden koparabilmek için mutlaka aralarına girmeye çalışacaktır.
Terör örgütleri ve yabancı ajanların anılarından okuduğum kadarıyla, örgütün bir üyesine iletişim kurması karşılığında esneklik tanırlar, para veya başka bir şey kadın, kız sevgili bulurlar. Tabii bunları örgütten habersiz olarak yapar ve kişiyi iyice eğitirler. Sonra işleri bitince o kişiyi intihar süsü vererek veya ajanın adının” bilinmeyeceği şekilde öldürürler.
Sözgelimi, Usame bin Ladin’i kim destekledi, sonra kim öldürdü. Açık...
Onun için “askerlik mesleğinde şöyle denir: “Muhaberesiz, muharebe olmaz” (İletişimsiz savaş yapılamaz “
Böyle bir dünyada devletimiz bütün zorluklara rağmen üniversite öğrencilerini korumalıdır. Ben yurtdışına her gidişimde neyle karşılaşacağımı bilemiyor ve temkinli davranıyordum. 
İnançlı Cumhurbaşkanım! 1980 öncesi benzeri, gençlerin üzülmesine, ezilmesine ve hele çatışmasına izin vermeyelim. Ajanları ve terör provokatörlerini ayıralım. 
Dış ajanlar öğrencinin bir kısmını da elde etmiş olsa, onları da kazanıp ajanların elinden kurtarmaya çalışalım. Tüm öğrencilerin ve hepimizin Cumhurbaşkanı olarak, bu iş sizlere düşer. Saygılarımla arz ederim!

***
MASKEYİ TAM TAKIN
BURNUNUZ AÇIK OLMASIN. 
MÜSLÜMANSANIZ BUNU YAPINIZ. 
KENDİNİZE VE BAŞKASINA ZARAR VERMEYİNİZ!
MASKE TAKMAK YETMEZ. SOSYAL MESAFEYİ DE KORUYACAĞIZ. TEMİZLİK (HİJYEN) İMANIN YARISIDIR buyuruyor peygamberimiz Hz. MUHAMMED sav. 
Yüce Allah’ın buyurduğu
“kendinizi kendi ellerinizle tehlikeye atmayınız” ayetini unutmayınız. (Kur’ân: Bakara 2/195)
Sıkıntılarımızı giderecek bizi MİLLETÇE Covid-19’dan ve başka sıkıntılardan kurtaracak ve de kucaklaştıracak
Odur O(Hu Allah Hu).

0 Yorum:

ANASAYFAYA DÖN