banner1313

banner1300

banner1334

Ovapınar Köyünde Dua Ve SalÂvatlarla KÂinatın Efendisi Anıldı

Ardahan Merkeze bağlı Ovapınar köyünde Kur'an Kursu tarafından Kutlu Doğum programı düzenlendi.Ardahan İl Müftülüğü tarafından 14-20 Nisan 2014 tarihleri arasında düzenlenen "Kutlu Doğum Haftası" etkinlikleri kapsamında Ovapınar Camisinde...

ARDAHAN 16.04.2014, 12:40
Ovapınar Köyünde Dua Ve SalÂvatlarla KÂinatın Efendisi Anıldı
Ardahan Merkeze bağlı Ovapınar köyünde Kur'an Kursu tarafından Kutlu Doğum programı düzenlendi.

Ardahan İl Müftülüğü tarafından 14-20 Nisan 2014 tarihleri arasında düzenlenen "Kutlu Doğum Haftası" etkinlikleri kapsamında Ovapınar Camisinde Kutlu Doğum Programı yapıldı. Kur'an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program, “Peygamberimiz, Din ve Samimiyet” konulu konuşma, Şemail-i Şerif, Naat-ı Şerif, İlahiler, Hırka-ı Şerif (Veysel Karanî) piyesi ve Hadis-i Şerif yarışmasıyla devam eden program, Salavat ve Hatim dualarıyla şenlendirildi. Belge ve ödül töreni ve ağaç dikimi ile hat ve ebru sergisi açılışı ardından misafirlere kutlu doğum pilavı ikramıyla tamamlandı.

İki kategori de düzenlenen hadis yarışmasında dereceye girenlerin ödülleri ve kurs programı içerisinde Kur'an-ı Kerim öğrenimi yanında okuma-yazma da öğrenen kursiyere belge, Vali Seyfettin Azizoğlu’nun Eşi Nilgün Azizoğlu tarafından verildi.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!