banner1365

banner1345

Çıldır Belediyesi Kanal Açma Aracına Kavuştu

banner1357

Ardahan Çıldır Belediyesi araç parkına kanal açma aracını da ekleyerek ilçe için önemli bir sorunu daha halletmiş oldu.Özellik tıkanan kanalizasyon hatları ilgili sorun yaşanıyor çevre il ve ilçelerden araç talep edilip sorun giderilmeye...

ARDAHAN 11.12.2018, 18:11
Çıldır Belediyesi Kanal Açma Aracına Kavuştu
banner1353

Ardahan Çıldır Belediyesi araç parkına kanal açma aracını da ekleyerek ilçe için önemli bir sorunu daha halletmiş oldu.

Özellik tıkanan kanalizasyon hatları ilgili sorun yaşanıyor çevre il ve ilçelerden araç talep edilip sorun giderilmeye çalışılsa da araçların müsaitlik durumundan dolayı sorun çözüme ulaşmıyordu.

Kanal açma aracının belediye envanterine kayıt edilmesinden sonra açıklama yapan Çıldır Belediye Başkanı Kemal Yakup Azizoğlu "İlçemizin alt yapı hizmetlerinde yaşanan sorunların en kısa sürede çözüme kavuşması vatandaşlarımızın mağdur olmaması amacı ile çalışmalar yürütüyoruz. Belediyemizin araç parkını yenilememize birlikte ihtiyaç olan yeni araçlar içinde her daim girişimlerimiz devam etmektedir. Son olarak kanal açma aracımızı da belediye envanterine ekledik. Belediyemizin kanal açma aracının olmaması çeşitli mağduriyetlere sebep oluyor, komşu ilçelerden talep ettiğimiz araçların gelmesinin zaman alması sorunu iyice büyütüyordu. Bugün bu aracımızla birlikte sorunlara anında müdahale edebileceğiz. kanal açma aracının ilçemize kazandırılmasında katkı sunan Ak Parti Ardahan Milletvekili Orhan atalaya şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim" dedi.
Yorumlar (0)
banner1363
21°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 17 Ekim 2019
İmsak 05:17
Güneş 06:42
Öğle 12:25
İkindi 15:27
Akşam 17:58
Yatsı 19:18