Samsunsporlu oyuncular Cihan Kahraman ve Polat Yaldır'ın da aralarında bulunduğu U-23 Milli Takımı şampiyon oldu

POLAT'TAN ÖNEMLİ HAMLE 

Konya'da düzenlenen 5. İslami Dayanışma Oyunları'nda 23 Yaş Altı Milli Futbol Takımı, finalde Suudi Arabistan'ı ile karşı karşıya geldi. Maçın 26. dakikada Türkiye öne geçti. Mehmet Özcan ara pasında sağdan ceza sahasına giren Samsunsporlu oyuncu Polat Yaldır'a çıkardı. Polat, kale sahasının önünde müsait durumdaki Umut Nayir'e pasını attı ancak Umut istediği vuruşu yapamadı. Umut'tan seken top Metehan Altunbaş'ın önünde kaldı. Metehan düzgün bir vuruşla meşin yuvarlağı ağlara gönderdi: 1-0. İlk yarı milli takımın 1-0'lık üstünlüğüyle sona erdi. İkinci yarıda üstünlüğünü koruyan milli takım, maçı 1-0 kazandı ve 5. İslami Dayanışma Oyunları'nın şampiyonu oldu.

KASAPOĞLU ÖDÜLLERİ VERDİ 

Samsunspor Derneği Divan Kurulu'dan Hüseyin Eroğlu'na ziyaret! Samsunspor Derneği Divan Kurulu'dan Hüseyin Eroğlu'na ziyaret!

Bakan Kasapoğlu'na madalya töreninde İslami Dayanışma Spor Federasyonu Başkanı ve Suudi Arabistan Spor Bakanı Prens Abdülaziz bin Turki el-Faysal eşlik etti. Kasapoğlu ve Faysal, ilk önce Suudi Arabistan daha sonra da 23 Yaş Altı Milli Futbol Takımı'nın madalyalarını sporculara verdi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.