banner1219

Belediye İş’ten Başkan Böcek’e Teşekkür

Belediye-İş Sendikası Antalya Şube Başkanı Kemal Çavuşoğlu, yeni yönetimiyle birlikte Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.Belediye-İş Sendikası Antalya Şubesi 10. Olağan Genel Kurulu Toplantısı’nda başkanlık...

Belediye İş’ten Başkan Böcek’e Teşekkür
banner1250
Belediye-İş Sendikası Antalya Şube Başkanı Kemal Çavuşoğlu, yeni yönetimiyle birlikte Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i ziyaret etti.
Belediye-İş Sendikası Antalya Şubesi 10. Olağan Genel Kurulu Toplantısı’nda başkanlık görevine seçilen Kemal Çavuşoğlu, yeni yönetimiyle birlikte Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti.
Türkiye Belediyeler ve Genel Hizmetler İşçileri Sendikası (Belediye-İş) Şube Başkanı Kemal Çavuşoğlu, Konyaaltı Belediyesi’nde çalışanların her zaman barış ve huzur içinde olduklarını belirterek, Başkan Böcek’in işçilerin alın terini yere düşürmeden, emeklerinin karşılığını ödediğini söyledi. Kemal Çavuşoğlu Başkan Böcek’e çiçek takdim ederek teşekkür etti.
Başkan Böcek, aile ortamı içerisinde çalıştıkları işçilerin motivasyonunu yüksek tutmak için gereken çalışmaları yaptıklarını kaydederek, “Bunun neticesinde personelimle birlikte en iyi hizmeti halkımız için üretelim istiyoruz. İşçilerin ücretleri ile ilgili memnuniyeti güler yüz olarak bizlere geri dönmekte. Emeklerinin karşılığını gününde alan çalışanlarımız işine motive oluyor ve enerjisini bu yönde harcıyor. Bunların neticesinde ise halkımız kaliteli hizmeti güler yüzlerle alabiliyor” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148