banner1313

banner1346

banner1345

banner1334

Antalyalı berberler şiddete karşı

Antalya’da berberler işyerlerine “Sevgimde şiddete yer yok” ve “Babayım, şiddete karşıyım” afişleri asacak.Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) tarafından yürütülen ‘Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele’ çalışmalarına...

ANTALYA 11.12.2018, 10:36
Antalyalı berberler şiddete karşı

Antalya’da berberler işyerlerine “Sevgimde şiddete yer yok” ve “Babayım, şiddete karşıyım” afişleri asacak.

Birleşmiş Milletler Kadın Birimi (UN Women) tarafından yürütülen ‘Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele’ çalışmalarına Antalya’da Berberler Odası da destek verdi. Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) Baba Destek Programı saha danışmanı Mustafa Keleş ve Baba Destek eğitimcisi Umut Ağır Berberler Odasını ziyaret ederek; Kadına yönelik şiddet kampanyası ve Antalya’da yürütülen Baba Destek Eğitimleri konusunda bilgilendirme yaptı.

Eğitim Vakfı Baba Destek Programı saha danışmanı Mustafa Keleş, Kadına yönelik şiddetin önlenmesi için erkeklerin duyarlı olmasının ve aile eğitimlerinin gerekliliğini vurguladı. Keleş, aile içindeki her türlü şiddete karşı olan babaların, çocuklarını barış ortamında büyüterek, sağlıklı ve şiddetsiz bir toplumun temelini oluşturabileceklerini söyledi.

Berberler Odası Başkanı Yüksel Uzun da oda olarak Antalya’da yapılan Baba Destek Eğitimlerini desteklediklerini ve kadına yönelik şiddete karşı olduklarını vurguladı.

Uzun, Oda üyesi iş yerlerine de “Sevgimde şiddete yer yok” ve “Babayım, şiddete karşıyım” afişleri asacaklarını söyledi.
Yorumlar (0)
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 23 Eylül 2019
İmsak 04:50
Güneş 06:15
Öğle 12:32
İkindi 15:57
Akşam 18:39
Yatsı 19:59