banner1365

banner1469

banner1345

banner1473

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Ankara’dan Samsunlu Bir Seo Uzmanı Geçti

SAMSUN 11.07.2019, 17:41

SEO Uzmanı Ayhan Karaman, hem fiziksel hem çevrimiçi olarak gerçekleşen SEO Eğitimlerinin 2.sini Ankara’da düzenledi. Yaptığı işi 'aşk' olarak tanımlayan Karaman, katılımcılara, yine "Size aşkımı anlatmaya geldim.” diyerek seslendi. SEO’yu aşkla anlatmaya ve öğretmeye geldim" diyerek eğitimine başladı.

Yaklaşık 4 yıldır profesyonel olarak SEO eğitmenliği yapan Ayhan Karaman, İstanbul’da Dünya'da ilk defa gerçekleşen, çevrimiçi ve fiziksel eğitimin birleştiği bir etkinliğe imza atmıştı. İkincisini Ankara’da planlayan uzman İstanbul’da olduğu gibi yoğun bir ilgiyle karşılaştı.

430+ KİŞİYE TOPLAM'da 4600+ SAAT EĞİTİM

 430'un üzerinde kişiye toplam 4 bin 600 saat çevrimiçi eğitim verdiğini belirten Uzman Karaman, eğitimlerini fiziksel olarak da yapma kararı almıştı. Katılımcılara önce fiziksel sonrasında da çevrimiçi destek sunan Karaman web sayfalarının performansını artıran paylaşımlar yapıyor.

6-7 Temmuz 2019 tarihlerinde Workinton NextLevel Ankara ofisi'nde

Dünyada ikinci defa çevrimiçi eğitimle fiziksel eğitimin bir arada olduğu etkinliği hayata geçiren Ayhan KARAMAN, 9 kişilik uzman ekibiyle birlikte katılımcılarıyla bir araya geldi.

SİZE AŞKIMI ANLATMAYA GELDİM

Uzman Karaman, Yaptığı işi 'aşk' olarak tanımladı Uzman, katılımcılara, "Size aşkımı anlatmaya geldim. SEO’yu aşkla anlatmaya ve öğretmeye geldim" dedi.


Katılımcılara SEO’yu bir oyuna benzettiğini ve bu oyunun da kuralları olduğunu ve kuralları Google arama motorunun belirlediğini dile getiren KARAMAN, oyunu kurallarına göre oynadıklarında başarıya ulaşacaklarını kaydetti. Katılımcılara, kuralları tek tek anlatan ve uygulamalı olarak gösteren KARAMAN, aynı zamanda kuralların yer aldığı ve eğitime özel olarak hazırladığı bir kitapçığı da katılımcılarla paylaştı.

Karaman: Rakiplerimi Seveceğim
 

2 gün süren ve çok özel ipuçlarını içeren eğitimde katılımcılardan tam not alan Ayhan KARAMAN, "Ben bu sektöre fayda sağlamak, sektörümü büyütmek ve bu işi doğru öğretmek için her zaman çalışmaya devam edeceğim. Rakiplerimi seveceğim, onlarla bu işi büyütmek için mücadele edeceğim. İstanbul, Adıyaman, Tokat, Ankara, Samsun, Rize, Bursa, Antalya, Urfa, İzmir, Adana, Mersin gibi birçok şehirden buraya beni dinlemeye gelen katılımcılara binlerce kez teşekkür ederim" diyerek veda etti.

Eğitim Sonrası Katılımcıların Görüşleri (Video) https://www.youtube.com/watch?v=FGGSxONDb6o

Ayhan KARAMAN Kimdir?

Ayhan KARAMAN’dan;

  1. Samsun Doğumluyum. Ailemle birlikte SAMSUN’da yaşamaya devam ediyorum. Aktif olarak Samsun, İstanbul, Ankara ve İzmir şehirlerinde de bulunuyorum. Meslek hayatım boyunca Turkcell, Nokia, Koç Holding ve sektörün lider e-ticaret markalarında çalıştım. Büyük yapıların, kurumsal şirketlerin içinde edindiğim tecrübelerin iş hayatım boyunca aldığım çoğu kararda etkisi olmuştur.
     
Yorumlar (0)