doğa yataks duru
       
5s arslan Mega Halı

Ankara’da Büyük Buluşma! Samsun’daki Yatırımlar Masaya Yatırıldı

samsundaki-yatirimlar-masaya-yatirildi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ankara’da Büyük Buluşma! Samsun’daki Yatırımlar Masaya Yatırıldı Samsun heyeti, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile kentteki yatırımların görüşüldüğü toplantıya katıldı

Samsun heyeti, Ankara temasları kapsamında Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile bir araya gelerek, kentte yapılacak ve yapılması gereken çalışmaları masaya yatırdı.

WhatsApp Image 2021 07 01 at 22.00.26 Ana Manşet

BİR ARAYA GELDİLER

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Orhan Kırcalı ve Ahmet Demircan, belediye başkanları, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, OMÜ Rektörü Prof. Dr. Yavuz Ünal, SAMÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu Tarım İl Müdürü İbrahim Sağlam’dan oluşan heyet, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile Ticaret ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank başkanlığında düzenlenen toplantıya katıldı.

E5OleeTWQAQozv4 Ana Manşet

YATIRIMLAR ELE ALINDI

Bakan Pakdemirli başkanlığında düzenlenen toplantıda Samsun’da kenevir üretiminin arttırılması ile manda yetiştiriciliği ve elde edilen ürünlerin markalaştırılması konusu ele alınırken, Bakan Varank ile kente kazandırılacak yeni yatırımlar sanayi yatırımları ve AR-GE çalışmalarına dair yatırımlar konuşuldu.

WhatsApp Image 2021 07 01 at 22.00.40 2 Ana Manşet

E5OlhphXoAEo6vG Ana Manşet

E5OlfrfX0AYb3H5 1 Ana Manşet


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir