banner1223

Ak Parti'ye Amasya’da 80 Kişilik Yönetim

Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, 80 kişilik yönetim kurulu oluşturdu.3 Temmuz’da göreve atanan Mehmet Ünek'in bir süredir yürüttüğü çalışmaların ardından hazırladığı 80 kişilik yönetim listesinde daha önce partide çeşitli...

Ak Parti'ye Amasya’da 80 Kişilik Yönetim
banner1250
Ak Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, 80 kişilik yönetim kurulu oluşturdu.
3 Temmuz’da göreve atanan Mehmet Ünek'in bir süredir yürüttüğü çalışmaların ardından hazırladığı 80 kişilik yönetim listesinde daha önce partide çeşitli görevler üstlenen Burak Çiftçioğlu, Metin Karaçağa, Erhan Çanakçı, Mehmet Tok, Mithat Gürler, Akın Dağaşan, Zeki Eraslan, Osman Yücel, Macit Okur, Orhan Küçük, Mustafa Baş ve Tuncay Çuhadar gibi isimlerin yanı sıra Kenan Çapraz, Fikri Gevrek, Ömer Eliaçık, Ali Osman Çankay, Nihat Çelik ile Abdullah Çalışkan da yer aldı.
Ak Parti il binasında Amasya Belediye Başkanı Cafer Özdemir ile ilçe başkanlarının da katıldığı basın toplantısında yönetim kurulu üyelerini tanıtıp önümüzdeki Cumhurbaşkanlığı seçiminin önemine değinen İl Başkanı Mehmet Ünek, “Bu önemli seçimde Amasya Ak Parti kadroları tüm teşkilatlarıyla birlikte gece gündüz çalışacak ve Cumhurbaşkanlığı seçiminde en yüksek oyu alarak tarihi bir zafere imza atacaktır. Ak Partisiz ve Recep Tayyip Erdoğansız Türkiye özlemini kuranların heveslerini kursağında bırakacaktır” dedi.
Ak Parti’nin elde ettiği tarihi zafer ve hizmetleriyle bütün Türkiye’yi kucaklayan bir parti olduğunu gösterdiğini anlatan Ünek, “Ak Parti kurulduğu günden beri Türk milletinin başını öne eğdirmedi, bundan sonra da eğdirmeyecektir. Bu aziz millete yaptığımız hizmet ortadadır ve herkes tarafından bilinmektedir. Bundan sonra da bu hizmetlere büyük bir hızla devam edilecektir.Tüm engellemelere rağmen 3. havaalanı ve 3. köprü milletimizin hizmetine kazandırılacaktır. Bu kutlu yürüyüşü 17 ve 25 Aralık operasyonları gibi, Gezi olayları gibi olaylarla asla durduramayacaklardır. Çünkü bu millet bu tür olayların arkasındaki küresel güçlerin ve yerli işbirlikçilerin farkına varmış ve yapılan her seçimde kendisine hizmet eden bu Ak kadrolara destek vererek sahip çıkmıştır. İşte bu büyük kadrolar tüm yönleriyle bir tarih yazmış, devrim niteliğinde attığı adımlarla Türk siyasi tarihinin önemli bir dönüm noktası olmuştur. Bu kadrolar Türk halkıyla beraber vesayet rejiminin ve statükonun son halkalarından birini daha kıracak ve 10 Ağustos 2014 tarihinde Cumhurbaşkanını milletin kendisi seçecektir” diye konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148