doğa calven cemre
       
5s dikey akın Mega Halı

Altınordu’da Kafalar Karışık

Altınordu'daKafalar Karışık
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altınordu’da Kafalar Karışık Altınordu’nun Başkanı Mehmet Özkan’ın Süper Lig’e çıkmak istemediklerini belirtmesi üzerine, Teknik Direktör Eroğlu’nun Süper Lig’i hedeflediklerini söylemesi kafaları karıştırdı.

 

ÇIKMASINI İSTEMİYORUM
Altınordu Kulübü Başkanı Mehmet Özkan geçtiğimiz günlerde, “Altınordu Futbol Akademisi’ni 5,5 sene önce kurduk. Her yıl Süper Lig seviyesinde en az 5 oyuncu yetiştirmesi için 3-5 yıla daha ihtiyaç var. A takımımızın Süper Lig’e çıkmasını istemiyorum ama kadere de karşı durmuyorum zaten duramam da” ifadelerini kullanmıştı.

altinordu baskan Spor

HEDEFİMİZ SÜPER LİG
Başkan Özkan’ın açıklamasına tamamen zıt bir açıklama ise Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu ise, “Samsunspor güçlü ama biz de güçlüyüz. Sahaya çıkıp en güçlü Altınordu’yu izlettireceğiz. Oyuncularım kazanma adına bütün gücünü ortaya koyacak. Ben takımıma çok güveniyorum. Sahada ne olursa olsun çok güçlü bir Altınordu olacak. Kazanma adına her şeyimizi ortaya koyacağız. İlk hedefimiz finale kalmak. Sonra Süper Lig’e çıkmak” diye konuşmasının üzerine Altınordu cephesinde kafaların karışık olduğu yorumlandı.

Altinordu Teknik Direktoru Huseyin Eroglu Spor


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir