doğa samsun surucu kursu cemre
 
5s dikey akın bilgi

Altın Fiyatları Yükseliyor! 3 Eylül Cuma Altın Fiyatlarında Son Durum!

Altın Alacaklar Dikkat! Yarın
Daha Fazla Göster

Altın Fiyatları Yükseliyor! 3 Eylül Cuma Altın Fiyatlarında Son Durum! Çeyrek Ve Gram Altın Ne Kadar? 3 Eylül Cuma günü altın fiyatlarında son durum yatırımcılar ve vatandaşlar tarafından yakından takip edilmeye devam ediliyor. Özellikle nişan ve düğün gibi organizasyonlarda takı takmak isteyenler “Çeyrek ve gram altın fiyatları ne kadar?” sorusunun cevabını merak ediyor. İşte gram ve çeyrek altın fiyatları 3 Eylül Cuma verileri…

Özellikle son dönemlerde yaşadığı düşüşlerle adından söz ettiren gram, çeyrek, yarım ve cumhuriyet altınında ufak da olsa bir yükseliş görüldü.

GRAM ALTIN NE KADAR?
Dolar kurunun 8,27 Türk lirası civarında hareket etmesi ve ons altının bin 811 dolardan işlem görmesiyle beraber gram altın 483 Türk lirasına ulaştı.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?
Altın yatırımcısının tercihleri arasında yer alan çeyrek altın, 3 Eylül Cuma günü 784 Türk lirasından alınırken aynı dakikalarda 797 Türk lirasından satışa sunuluyor.

YARIM ALTIN NE KADAR?
Alış fiyatı bin 570,90 TL seviyelerinde yer alan yarım altının satış fiyatı ise bin 594,10 TL’de konumlanmış.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ TL?
Son zamanlardaki artışla birlikte 3 bin TL’nin üzerindeki konumunu iyice güçlendiren cumhuriyet altını 3 Eylül Cuma günü 3 bin 123 TL’den alınırken 3 bin 176 TL’den satılıyor.

22 AYAR BİLEZİK BUGÜN NE KADAR?
22 ayar bilezik bugün alış fiyatı 438,54 TL, satış fiyatı ise 441,65 TL’den işlem görüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir