Motosiklet dünyasında Altın Elbiseli Adam lakabıyla tanınan Barkın Bayoğlu, Kerem Aydınlar Camisinde düzenlenen törenle son yolculuğuna uğurlanıyor. Ünlü motosikletçinin yüzlerce seveni ve motosiklet tutkunları camiye akın etti.

Motosiklet dünyasında Altın Elbiseli Adam lakabıyla tanınan Barkın Bayoğlu, için Çengelköy mezarlığında bulunan Kerem Aydınlar Camisinde cenaze töreni düzenleniyor. Bayoğlu’nun cenazesi yüzlerce motosikletli eşiliğinde camiye getirildi. İkindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazı için ünlü motosikletçinin yüzlerce seveni ve motosiklet tutkunları camiyi doldurdu.

Bayoğlu’nun sevenleri tabutu başında dualar ederken duygusal anların yaşandığı görüldü. Ünlü motosikletçinin babası Mustafa Remzi Bayoğlu ve annesi Figen Bayoğlu taziyeleri kabul ediyor.

Gözyaşlarına hakim olamayan Gökhan Eren, “Çok sevdiğimiz bir arkadaşımızdı. Bu kadar insana motoru sevdiren, nasıl kullanılması gerektiğini öğreten çok kıymetli bir insandı. Acımız büyük, hepimizin başı sağ olsun” dedi.