doğa yataks duru
5s akın Mega Halı

Düşüyor!13 Haziran 2021 Altın Fiyatlarında Son Durum

altın1
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Düşüyor!13 Haziran 2021 Altın Fiyatlarında Son Durum Altın fiyatları düşüşünü sürdürüyor. Son haftalarda altın fiyatları zirveyi görmesinin ardından ani bir düşüş yaşadı.Yaşanan hareketlilikle birlikte özellikle yatırımcılar ve ekonomi gündemini takip edenler “Gram ve çeyrek altın fiyatları ne kadar?” sorusunun cevabını araştırmaya başladı. İşte güncel çeyrek ve gram altın fiyatları…

DÜŞÜŞ SÜRECEK Mİ?

30 Mart’tan bu yana istikrarlı şekilde yükselişini sürdüren altın fiyatları ocak seviyesine geri dönmeye başlamıştı ancak son hafta altın fiyatlarında düşüş yaşanıyor. Bin 900 dolar barajına yakın bir konumda seyreden altının onsu bugün bin 877 dolar üzerinden işlem görüyor. Altın fiyatlarının hafta başında yani 14 Haziran Pazartesi günü nasıl şekilleneceği merak ediliyor.

GRAM ALTIN NE KADAR?

Altının onsundaki artış ve iç piyasada dolar kurunun yönünü yukarı çevirmesi altın fiyatlarını artmasını sağladı. Bigpara’dan alınan son verilere göre gram altın bugün 506,37 liradan işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN NE KADAR?

Her dönem yatırımcısının tercihlerinden olan çeyrek altın bugün 819 liradan alınırken aynı dakikalarda satış fiyatı ise 836 lirada konumlandı.

CUMHURİYET ALTINI KAÇ NE KADAR?

Uzun süredir 3 bin liranın üzerindeki konumunu sürdüren Cumhuriyet altını son dönemdeki artışla beraber buradaki konumunu güçlendirmişti. 13 Haziran 2021 Pazar günü Cumhuriyet altını ise 3 bin 271 liradan alınırken satış fiyatı ise 3 bin 331 lira olarak belirlendi.

 


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir