Alperen Ocakları Asarcık İlçe Başkanlığı Açıldı Samsun'un Asarcık ilçesinde Alperen Ocakları İlçe Başkanlığı'nın açılışı gerçekleştirildi.

Alperen Ocakları Samsun İl Başkanı Muhammed Furkan Taş, İl Yönetimi ile birlikte Alperen Ocakları Asarcık İlçe Başkanlığı'nın açılışı dualarla yapıldı.

Alperen Ocakları Samsun İl Başkanı Muhammed Furkan Taş, Alperen Ocakları Asarcık İlçe Başkanlığı açılış konuşmasında şunları dile getirdi.

"Alperen Ocakları Asarcık İlçe Başkanlığımızın açılışı için bir araya geldik. Alperenler, helal lokmalarla, çocuklarının rızkından keserek bu ocakları tüttürüyor. Lekesiz ve tertemiz şehit Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu'nun izinde onurlu bir duruşla Alperen Ocaklarımız daima ülkemizin dört bir yanında var olacaktır. Asarcık Alperen Ocaklarımız, Asarcık'ın göz bebeği, gençliğin merkezi ve umut ışığı olacaktır. Türk'ün ruh kökü ve İslam'ın ince manası bu ocaklarımızda belirecektir. Asarcık halkımızın artık yeni bir iman ocağı, yiğitlik otağı vardır. Biz dava arkadaşlarımızın her birine inanıyor ve güveniyoruz ki önümüzdeki asır bizlerin omuzunda yükselecek ve Türk asrı olacaktır. Alperen Ocakları Asarcık İlçe Başkanımız Savaş Akkuş ve yönetimine üstün muvaffakiyetler ve başarılar diliyorum. Alperen Ocakları Asarcık İlçe Başkanlığımız Asarcık için hayırlara vesile olsun. Ocaklarımızı önce Asarcık gençliğine, halkına ve sonra da dava arkadaşlarımıza emanet ediyorum. Allah'a emanet olunuz."

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

WhatsApp Image 2022-03-21 at 13.01.30.jpeg

Samsun'da Geleneksel 'Yeşilay Bisiklet Turu' Düzenlendi Samsun'da Geleneksel 'Yeşilay Bisiklet Turu' Düzenlendi

WhatsApp Image 2022-03-21 at 13.01.29 (2).jpeg

WhatsApp Image 2022-03-21 at 13.01.29 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-03-21 at 13.01.29.jpeg