doğa samsun sürücü kursu cemre
 
5s dikey izosam bilgi

Alkollü İçeceklere Zam Mı Geldi?

Alkollü-İçeceklere-Zam-Mı-Geldi
Daha Fazla Göster

Alkollü İçeceklere Zam Mı Geldi? Alkol fiyatlarına son zam 202 Aralık enflasyon oranının belli olmasıyla birlikte Türkiye’nin 2020 yıllık enflasyon artışı yüzde 12,18 olarak gerçekleşmişti.

Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, alkole bugün itibarıyla zam geldiğini açıkladı. Vatandaşlar ise, “alkole ne kadar zam geldi, yeni fiyatlar nasıl” merak ediyor.

Ekonomi

Türkiye Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş, sosyal medya hesabından alkole zam geldiğini açıkladı. “Alkol zammı hayırlı olsun” diyen Aybaş, bira markalarına gelen zamlara dair bir liste paylaştı.

Aybaş, “İthal ürünlerde zam geçişi diğer firmaların ithal ürünlerine de önümüzdeki günlerde zam geçişi bekleniyor. Umarım gelmez” ifadelerini kullandı.

Alkol tüketenler ise yeni fiyatlara dair araştırmalara başladı. Bira, rakı, viski,, votka fiyatları ne kadar oldu merak ediliyor. Alkole zam mı geldi, ne kadar zam geldi soruları araştırılıyor.

Tekel Bayiler Platformu Başkanı Özgür Aybaş’ın paylaştığı listeye göre, bira fiyatlarında 2-2.5 liralık bir zam görülüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir