Alkışlar Engin hocaya

Geldiği günden bu zamana kadar yaptıklarıyla Samsun kamuoyunun beğenisini kazanan ve takıma kattığı başarısı tartışılmaya bile açık olmayan Engin hoca, bir ilke daha imza attı ve kocaman alkışı hak etti.

Hakkari'de teröristlerle girilen çatışmada şehit olan Samsunlu şehidimiz Erhan Karaca'nın dün büyük camide son yolculuğuna uğurlamak için tören yapıldı. Bu törenin yapıldığı cuma namazı vakti ise Samsunspor kafilesi Boluspor deplasmanı için yola çıktı. O sırada ise teknik direktörümüz Engin İpekoğlu şehitimizin töreni olduğunu ve bu törene katılmaları gerektiğini takım oyuncularına anlattı ve otobüsün yönü büyük camiye çevrildi.

Tam törenin yapıldığı anda ise Samsunspor kafilesi Engin hoca ile birlikte tören alanına geldi ve herkesin takdirini topladı. Burada Samsunspor'lu oyuncularla birlikte Cuma namazını kıldı ve şehitimizi son yolculuğuna uğurladı. Bazı oyurcuların gözyaşlarına hakim olamadığı törende Engin hocanın bu duyarlılığını tüm içtenliğimizle kutluyoruz. Ayrıca Futbolcularımızla da gurur duyuyoruz.

Bu zamana kadar hiç bir yönetimin veya gelen teknik adamların yapmadığını yapan Engin hocamızı da futbolcularımızı da ellerimiz patlayıncaya kadar alkışlıyoruz. Senden ALLAH RAZI OLSUN hocam.

Gelelim Bolu maçına…

Ligin son dört haftasında 2 galibiyet ve 2 beraberlik alarak 8 puan toplayan Samsunspor'un çıkışını sürdürmesi ve yukarıyı yakalaması için bu maç oldukça değer taşıyor. Üstelik kötü günler geçiren Boluspor ise bu maça dönüm maçı olarak bakıyor. Böylesi bir atmosferde oynanacak olan karşılaşmada  puanın veya puanların değeri çok büyük.

İnanıyoruz ki Engin hoca tecrübesini konuşturacak bu zorlu karşılaşmada gerekeni yapacaktır. 13 puanda olan Samsunspor bu maçtan puan ve puanlarla döndüğü taktirde diğer rakiplerin birbirleriyle oynayacağını düşünürsek, sıralamada play-off potasına kadar yükseleceğimizi düşünüyorum.

Diğer yandan ise Samsunspor'u bu zorlu deplasmanda yalnız bırakmayacak olan taraftarlarımıza da hayırlı yolculuklar diliyoruz. Onları her zaman olduğu gibi yine takdirle alkışlıyoruz. Günümüz 3 puan olsun...

YORUM EKLE

banner650

banner826