doğa yataks duru
       
5s izosam bilgi

Ali Babacan’dan Samsun’da Dikkat Çeken Açıklamalar! ‘Çöplüğe Göndereceğiz’

ali-babacandan-samsunda-dikkat-ceken-aciklamalar
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ali Babacan’dan Samsun’da Dikkat Çeken Açıklamalar! ‘Çöplüğe Göndereceğiz’ Samsun’a gelen Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, özgürlüklerin üzerindeki baskıyı kaldıracaklarını, hukukun üstünlüğünü tahsis edeceklerini söyledi

Samsun’da konuşan Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, vatandaşın derdinin, sorununu dile getirmek için parti kurduklarını belirterek, “Devlet yönetiminde yozlaşmayı, devlet yönetiminin yasal olmayan işlere bulaşmasını, usulsüzlüklerin ve yolsuzlukların sıradanlaşmasını tarihin çöplüğüne göndereceğiz” dedi.

10 babacan 2 Samsun

ÇÖPLÜĞE GÖNDERECEĞİZ

Samsun ziyaretleri kapsamında 2. gününde de vatandaşlarla bir araya gelen Babacan, “Biz hukuksuzluğa göz yummayacağız, susmayacağız. Bizi susturamayacaklar. Biz esnafımızın, çiftçimizin derdine derman olmak için DEVA Partisi’ni kurduk. Hem dertleri dinlemek, hem de sorunlara çözüm üretmek için DEVA Partisi’ni kurduk. Devlet yönetiminde yozlaşmayı, devlet yönetiminin yasal olmayan işlere bulaşmasını, usulsüzlüklerin ve yolsuzlukların sıradanlaşmasını, tarihin çöplüğüne göndereceğiz” ifadelerini kullandı.

10 babacan 1 Samsun

BASKIYI KALDIRACAĞIZ

‘Hukukun üstünlüğünü mutlaka ama mutlaka tesis edeceğiz’ diyen Babacan, “İnşallah DEVA iktidarında bunlar kaçacak delik bulamayacaklar. Devletin kudret yüzü vardır. İşte o yüzü vatandaşına göstermez. Devlet şefkat, merhamet yüzünü vatandaşına gösterir. Suç örgütüne, mafyaya bu kudret yüzünü gösterir. Biz söz veriyoruz. Hukukun üstünlüğünü mutlaka ama mutlaka tesis edeceğiz. Ülkemizde kazanılmış tüm hakların güvencesi biz olacağız. Özgürlükler üzerindeki baskıyı kaldıracağız. Hakk’ın yolundan bir saniye bile ayrılmayacağız. Bizim pusulamız adalet, hakkaniyet ve hakikat olacak” diye konuştu.

AA


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir