banner1219

Alaçam'da muhteşem sonser

Samsun Devlet Su İşleri (DSİ) Türk Sanat Müziği korosu tarafından Alaçam Belediye Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında Alaçam Halk Eğitim Merkezi konferans salonunda konser verdi.

banner1227

Samsun DSİ 7. Bölge Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Türk Sanat  Müziği Korosu, koro şefi Sevtap Bayraktar eşliğinde Türk sanat müziği eserlerini solo ve koro halinde seslendirildi.


Konserde toplam 20 eser seslendirildi. Salonu dolduran davetliler de şarkılara zaman zaman eşlik etti. Konser sonunda teşekkür konuşması yapan Belediye Başkanı Hadi Uyar, “Bizlere bu güzel akşamı yaşattıkları için en başta Koro Şefi Sayın Sevtap Bayraktar’a Samsun DSİ Türk Müziği Topluluğuna ve emeği geçenlere tek tek teşekkürlerimi sunuyorum” dedi . 


Başkan Uyar, Koro Şefi Sevtap Bayraktar'a plaket takdim etti.  Konsere, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sezai Tural, İlçe Emniyet Müdürü Kenan Bıyık, Alaçam Orman Şefi Eyüp Can Çarkacı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Vedat Özyılmaz,AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, MHP İlçe Başkanı Ersin Gül, AK parti Kadın Kolları Başkanı Nimet Karanlık, Belediye Meclis Üyeleri,muhtarlar sivil toplum temsilcileri ile çok sayıda davetli izledi.
  

Haber: Emre ŞAHİNOL

Güncelleme Tarihi: 10 Ocak 2019, 11:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner1226

banner1127

banner1148