banner1518

banner1365

banner1526

banner1345

banner1334

banner1324

Aksaray’da İl Koordinasyon Kurulu toplandı

banner1357

AKSARAY’DA İL KOORDİNASYON KURULUNUN 2020 YILI 3. DÖNEM TOPLANTISI VALİ HAMZA AYDOĞDU BAŞKANLIĞINDA AKSARAY TİCARET VE SANAYİ ODASI (ATSO) TOPLANTI SALONUNDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

AKSARAY 15.10.2020, 16:30
2
Aksaray’da İl Koordinasyon Kurulu toplandı
banner1353

Aksaray’da, İl Koordinasyon Kurulunun 2020 Yılı 3. dönem toplantısı Vali Hamza Aydoğdu başkanlığında Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Toplantıda yatırımcı kurumların bölge ve il müdürlükleri tarafından Aksaray’da yürütülen proje ve yatırımların son durumları hakkında bilgiler verildi. Vali Hamza Aydoğdu Aksaray’da ihtiyaç ve eksiklik olarak bildirilen konuların başında genel olarak yol, içme suyu ile diğer altyapı sorunlarının geldiğini yine tarihi eserlerin restorasyonu, tarımsal sulama, toplulaştırma ve enerji konularının değerlendirilerek, bu konu başlıklarında eksikliklerin giderilmesine yönelik proje ve çalışmaların önceliklerin belirlenerek değerlendirileceğini söyledi. Toplantıda daha sonra yatırımcı kurumların bölge ve il müdürleri Aksaray’da yürütülen projeler ile devam eden yatırımların son durumu hakkında bilgi verdiler. Toplantıya Vali Yardımcısı Mustafa Gündüz, İlçe Kaymakamları, İlçe ve Belde Belediye Başkanları, kurum müdürleri katıldı.

Yorumlar (0)