doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

Akla Karayı Seçip Geliyor! EDHO’da Ortamı Kesin Canlandıracak Transfer! Daha İlk Anda Yıkar Geçer

Akla Karayı Seçip Geliyor EDHO'da Ortamı Kesin Canlandıracak Transfer Daha İlk Anda Yıkar Geçer
Daha Fazla Göster

Akla Karayı Seçip Geliyor! EDHO’da Ortamı Kesin Canlandıracak Transfer! Daha İlk Anda Yıkar Geçer Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni sezon hazırlıkları başladı ve kadroya yine efsane isimler dahil olacak

0x0 kurtlar vadisinde abuzer karakteriyle buyuk begeni toplamisti cukurdan edhoya geliyor 1602260217779 Magazin

TV ekranlarında 7. sezonuyla ekranlarda olacak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde heyecan dolu gelişmeler ardı sıra yaşanacak. “İlyas ölecek mi?”, “Tufan Reis’in vedası nasıl olacak?” soruları akıllardaki yerini korurken dizinin hayranları sosyal medyada dikkat çeken yorumlar yaptı. Dizinin seyircileri Kurtlar Vadisi’nin iki efsane ismi Muhammed Cangören (Abuzer) ve Sefa Zengin’in (Erdal) tekrar aynı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da buluşmasını istiyor. Hatta Sefa Zengin’in Korkmazlar ailesinin yeni bir ferdini canlandırması istekler arasında bulunuyor.

0x0 akla karayi secip geliyor edhoda ortami kesin canlandiracak transfer daha ilk anda yikar gecer 1628339737028 Magazin

Akla karayı seçip geliyor! EDHO’da ortamı kesin canlandıracak transfer! Daha ilk anda yıkar geçer. 7. sezon hazırlıklarına başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a bu sezon hangi ünlü isimlerin katılacağı merak konusu olmaya devam ediyor. Bilindiği üzere dizinin 6. sezona Korkmazlar ailesi damgasını vurmuştu. Kurtlar Vadisi’nde Abuzer Kömürcü karakteriyle çok sevilen Muhammed Cangören bu sezon dizide Korkmaz ailesinin babası Hamdi’ye hayat vermeye başladı. Sosyal medyada dizinin hayranları EDHO’ya katıldığı ilk bölümden itibaren çok sevilen isimler arasında yer alan Hamdi karakterinin yanına Erdal Kömürcü gelsin şeklinde yorumlar yapmaya başladı. Yapılan bu yorumlar binlerce beğeni alırken ünlü oyuncu Sefa Zengin’in projeye katılacağına dair bir bilgi gelişme bulunmuyor.

HEYECAN YARATAN YORUM

7. sezon hazırlıklarına başlayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’a bu sezon hangi ünlü isimlerin katılacağı merak konusu olmaya devam ediyor.

0x0 akla karayi secip geliyor edhoda ortami kesin canlandiracak transfer daha ilk anda yikar gecer 1628339735232 Magazin

HAMDİ BABA EFSANESİ

Heyecanla takip edilen 6. sezona Korkmazlar ailesi damgasını vurmuştu. Takvim. Kurtlar Vadisi’nde Abuzer Kömürcü karakteriyle çok sevilen Muhammed Cangören bu sezon dizide Korkmaz ailesinin babası Hamdi’ye hayat vermeye başladı.

0x0 akla karayi secip geliyor edhoda ortami kesin canlandiracak transfer daha ilk anda yikar gecer 1628339728711 Magazin

ERDAL VE ABUZER’İ HATIRLATTI

Sosyal medyada dizinin hayranları EDHO’ya katıldığı ilk bölümden itibaren çok sevilen isimler arasında yer alan Hamdi karakterinin yanına Erdal Kömürcü gelsin şeklinde yorumlar yapmaya başladı.

akla karayi secip geliyor edhoda ortami kesin canlandiracak transfer daha ilk anda yikar gecer 1628339723066 Magazin

 

‘TEKRAR BİR ARAYA GELSİNLER’

Kurtlar Vadisi’nin iki efsane ismi Muhammed Cangören (Abuzer) ve Sefa Zengin’in (Erdal) tekrar aynı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da buluşmasını istiyor.

0x0 akla karayi secip geliyor edhoda ortami kesin canlandiracak transfer daha ilk anda yikar gecer 1628339735332 Magazin

KORKMAZLARIN BİR FERDİ Mİ OLACAK?

Hatta Erdal Kömürcü karakteriyle adından söz ettiren Sefa Zengin’in Korkmazlar ailesinin yeni bir ferdini canlandırması istekler arasında yer alıyor. Takvim. Yapılan bu yorumlar binlerce beğeni alırken ünlü oyuncu Sefa Zengin’in projeye katılacağına dair bir bilgi gelişme bulunmuyor.

0x0 akla karayi secip geliyor edhoda ortami kesin canlandiracak transfer daha ilk anda yikar gecer 1628339732892 Magazin

SEFA ZENGİN KİMDİR?

Sefa Zengin 26 Mayıs 1968’de Malatya’da doğdu. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümü 1995 mezunudur. 1994-2001 yılları arasında Dormen Tiyatrosu’nda profesyonel oyunculuk yaptı.

abuzer komurcu 1256748 m Magazin

İstanbul Bilgi Üniversitesi oyuncularından oluşan Tiyatro Candela’nın sahneye koyduğu Karmakarşık, Popcorn, Kare As ve Oyun isimli oyunların yönetmenliğini yapmıştır.

2003 yılında rol aldığı Kurtlar Vadisi adlı dizide canlandırdığı, psikolojik sorunları olan Erdal Kömürcü karakteriyle geniş kitlelerin beğenisini kazandı.

fft373 mf33128402 Magazin

Tiyatro İstanbul’da İkinin biri, Oyuncular Tiyatro Grubu’nda Troyalı Kadınlar, Volkan Severcan Yapım’da Korkuyorum Sevgilim adlı oyunlarda oynadı. Tiyatro ve etkili konuşma teknikleri eğitmenliği, dizi film, reklam, belgesel ve sinema filmi seslendirmeleri yapmaktadır. Halen Sahnekarlar Tiyatrosu’nda “Canlı Yayın” ve “Bavul” adlı oyunlarda oynamaktadır.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir