Akaryakıta Gizli Zam Yapıldı! Akaryakıt fiyatlarına üst üste gelen zamlar sonrası pompa fiyatları gizli zamlarla  ile bir kez daha arttı. Böylece benzinde toplam 4 kuruş, motorinde 3 kuruşluk artış yaşandı.

Enerji Fiyatlarında Yeni Düzenleme Resmi Gazete'de Yayımlandı Enerji Fiyatlarında Yeni Düzenleme Resmi Gazete'de Yayımlandı
Akaryakıta Gizli Zam Yapıldı! Akaryakıt fiyatlarına üst üste gelen zamlar sonrası pompa fiyatları gizli zamlarla  ile bir kez daha arttı. Böylece benzinde toplam 4 kuruş, motorinde 3 kuruşluk artış yaşandı. Milli Gazete'nin haberine göre, benzin ve motorinin litre fiyatına çarşamba günü gizlice 2 kuruş zam yapılırken dağıtım şirketleri dün yine zam yaptı. Gizli olarak yapılan zamlarda benzinin pompa fiyatı 2 kuruş, motorinin ise 1 kuruş arttı. Üst üste gelen zamlar sonrası pompa fiyatları gizli zamlar ile bir kez daha arttı. Böylece benzinde toplam 4 kuruş, motorinde 3 kuruşluk artış yaşandı. Önceki akşam benzine 88 kuruş, motorine 1,51 TL zam gelmişti. Dün gece de benzin 53 kuruş, motorin 1 TL 33 kuruş zamlanmıştı. Bu gece yarısından sonra da benzine 69, motorine de 84 kuruş zam geliyor. Böylece 72 saatte motorin ve benzin seslice 3 kere zamlandı. Bu gece yarısı gelecek zamlardan akaryakıt dağıtım şirketinin yaptığı gizli zamlar da nasibini alacak. Benzin de gizli zammın toplamıda 5 kuruş, motorinde ise 2 kuruş olacağı tahmin ediliyor.   SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.