Araç sahipleri akaryakıt zamlarına ilişkin son durumu araştırıyor. Sektör lideri Brent Petrolün doğrudan etkilediği akaryakıt fiyatları doların yükselişiyle etkilenen akaryakıt fiyatlarına zam bekleniyor. "Akaryakıt fiyatları ne kadar olacak?", İşte pompaya yansıması beklenen zamlı fiyatlar.

Ak Parti'den Asgari Ücret Ve Emekli Zammı Açıklaması! Oran Verildi Ak Parti'den Asgari Ücret Ve Emekli Zammı Açıklaması! Oran Verildi

Milyonlarca araç sahibi benzin fiyatlarına gelmesi beklenen fiyatları merak ediyor. "Akaryakıt fiyatları ne kadar oldu?, "Akaryakıta ne kadar zam bekleniyor?" İşte benzin zammına ilişkin son durum

Bu hafta gerçekleşmesi beklenen akaryakıt zamlarına göre; benzinin litre fiyatına 1,68, LPG'ye ise 40 kuruş zam geleceği kaydedildi. Motorine ise zam yapılması bekleniyor..

EPGİS İNDİRİM VE ZAMMI HALA DUYURMUYOR

EPDK'nın fiyatlardaki değişimi açıklayan tek sendika olan EPGİS hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından sendika, dava süreci sonlanana kadar akaryakıttaki fiyat değişimlerini vatandaşlarla paylaşmayacağını açıklamıştı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.