doğa yataks cemre
 
5s dikey izosam bilgi

AK Partili Yusuf Ziya Yılmaz, ‘Samsun İçin Kenetlenmeliyiz’

AK-Partili-Yusuf-Ziya-Yılmaz,-'Samsun-İçin-Kenetlenmeliyiz'
Daha Fazla Göster

AK Partili Yusuf Ziya Yılmaz, ‘Samsun İçin Kenetlenmeliyiz’ Samsun’a iş insanları, STK temsilcileri ve bürokratlarla bir araya gelen AK Parti Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Samsun için kenetlenmeyiz” dedi

WhatsApp Image 2021 10 30 at 15.32.44 Foto Galeri

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, “Partimizin iktidarı döneminde her zaman hizmetler yarıştı. Şehirlerimiz, halkımız projelerden, çalışmalardan en iyi şekilde yararlandı. Samsun için kenetlenerek bu süreci devam ettirmek hepimizin görevi” diyerek iş insanları sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve bürokratlara seslendi.

BİR ARAYA GELDİLER
Samsun’da kent birlikteliği, istişare, bilgilendirme gibi temel amaçlarla sivil inisiyatifle yıllardır gerçekleştirilen, her alanda faaliyet gösteren kent dinamiklerinin buluştuğu toplantılardan biri özel bir restoranda gerçekleştirildi. İş insanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve bürokratların hazır bulunduğu toplantıya katılan AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, açıklamalarda bulundu.

WhatsApp Image 2021 10 30 at 15.32.45 Foto Galeri

BİRLİK VE BERABERLİK VURGUSU
Her zaman Samsun’u ön planda tutarak çalışmaların yürütüldüğünü ifade eden Milletvekili Yılmaz, yıllardır devam eden toplantılar ile kentle ilgili verimli bir istişare ortamının yakalandığını kaydetti. Samsun’un büyük potansiyeli olan kentler arasında olduğunun altını çizen Yılmaz, “Önümüze hep büyük hedefler koyarak hareket etmeye çalıştık. Kentimize uzun yıllar hizmet etme imkanı bulan bir kardeşiniz olarak halkımız için, şehrimiz için hep en iyisini istedik, bu doğrultuda hareket ettik. Şuan da bu çabalarımız eksiksiz devam ediyor. ‘Samsun için en iyi ne yapabiliriz’ düşüncesi daima ön planda. Hizmet bir bayrak yarışıdır. Bayrağı taşıyan tereddütsüz en iyisini yapmakla mükelleftir. AK Parti iktidarı döneminde her zaman hizmetler yarıştı. Şehirlerimiz, halkımız projelerden, çalışmalardan en iyi şekilde yararlandı. Samsun için kenetlenerek bu süreci devam ettirmek hepimizin görevi. Bunun için, sağlanan bu güzel birlikteliğin artarak devam etmesi hepimizin temennisi.” diye konuştu.

WhatsApp Image 2021 10 30 at 15.32.45 1 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir