doğa calven duru
 
5s dikey izosam bilgi

AK Partili Yılmaz’dan Net Mesaj: ‘Yakın Takipteyim’

ak-paritli-yılmazdan-net-mesaj-yakın-takipteyiö
Daha Fazla Göster

AK Partili Yılmaz’dan Net Mesaj: ‘Yakın Takipteyim’ AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, şehirle ilgili her gelişmeyi yakından takip ettiğini dile getirdi

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek, şehirdeki tüm çalışmaları yakından takip ettiğini belirterek, ” Şehrimiz için her zaman en iyisini istiyoruz” dedi.

AK Partili Yilmazdan Net Mesaj Yakin Takipteyim 2 Samsun

AK PARTİ’YE ZİYARET
Son günlerde ziyaret programlarına hız veren Yılmaz, Ak Parti İl Başkanlığı’nı ziyaret ederek, Başkan Ersan Aksu ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi. Şehirle ilgili her gelişmeyi yakından takip ettiğini dile getiren Yılmaz, parti çalışmaları hakkında da istişarelerde bulundu.

AK Partili Yilmazdan Net Mesaj Yakin Takipteyim 3 Samsun

ÇALIŞMALAR KONUŞULDU
Yılmaz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Kentimizle ilgili her gelişmeyi büyük bir koordinasyon içinde yakinen takip ediyoruz. AK Parti İl Başkanımız Ersan Aksu ve yönetim kurulu üyelerimizi ziyaret ederek parti çalışmaları noktasında istişarelerde bulunduk. Şehrimiz için her zaman en iyisini istiyoruz. Bunun içinde el birliği içinde çalışıyoruz.”

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir