doğa calven duru
       
5s dikey akın Mega Halı

AK Parti’de Kritik Toplantı! Erdoğan’dan Vekillere Talimat

cumhurbaskanı-erdogan-24-hazıran
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti’de Kritik Toplantı! Erdoğan’dan Vekillere Talimat  AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti istişare toplantısı sonrası açıklama yaptı.

K Parti Sözcüsü Ömer Çelik, AK Parti istişare toplantısı sonrası  açıklamalarda bulundu. Çelik’in açıklamalarından satır başları şu şekilde;

İlk olarak vekillerimizle Sağlık Bakanımız bir araya geldi. Belediye başkanlarımız, teşkilat başkanlığımız, vekillerle, bakanlarımızla bir araya gelerek iç ve dış siyasetin, gelişmelerin kapsamlı bir şekilde değerlendirildiği bir seri toplantı yapılıyor. Genel başkanımızın vekillerimize söylediği birinci işin öncelikli olarak vatandaşlarımızla daha yoğun bir arada olmamız gerektiğidir.

İlleriyle ilgili değerlendirmelerin yanısıra salgınla mücadele konusunda görüşlerini paylaştılar. Terörle mücadele konusundaki başarılar değerlendirildi.

Sayın Cumhurbaşkanımız son dönemdeki temasları ile ilgili olarak da değerlendirmelerini vekil arkadaşlarımızla paylaşmış oldular. Bu toplantılar devam edecek. Cumhurbaşkanımız, ‘vatandaşla daha sık buluşun’ dedi.


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir