Samsunlu avcıdan köpeği 'Radar'ı bulana ilginç ödül Samsunlu avcıdan köpeği 'Radar'ı bulana ilginç ödül

Cumhur İttifakı'nın AK Parti Terme Belediye Başkan adayı Şenol Kul, 31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri kapsamında vatandaş ve esnaflarla bir araya gelmeye devam ediyor.

"YOL VE SU SORUN OLMAKTAN ÇIKARILACAK"

Terme'nin Kocaman Mahallesi ile Çay Mahallesi'ndeki Ünye ve Anafartalar caddesinde esnafları dolaşarak hayırlı işler dileyen, vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını ve taleplerini dinleyen Şenol Kul, halkın teveccühü ile yüksek bir oyla göreve gelmeleriyle birlikte ilçede farkındalık yaratan hizmetlere imza atacaklarını söyledi. 82 mahallede yol ve su gibi alt yapı sorunların kalmamasına yönelik çalışmalara hızla başlayacaklarını belirten Şenol Kul, "Çünkü hemşehrilerim daha konforlu ve daha modern bir kentte yaşamayı hak ediyor. Bunun için hem ilçemizi güzelleştireceğiz, hem de daha çok çalışarak yenilikçi ve kentin geleceği ile ilgili vizyoner projelerimizi hayata geçireceğiz" dedi.

"HİZMETLER YÜZ GÜLDÜRECEK"

Terme'nin hizmetkarı olarak çıktığı yolda ilçenin her alanda kalkınmasına yönelik çalışmaların planlı ve koordineli bir şekilde yürütüleceğini de dile getiren AK Parti Belediye Başkan adayı Şenol Kul, ortaya koyacakları hizmetlerin yüzleri güldüreceğini  belirtti.

Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.