Cumhur İttifakı AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Vezirköprü ve Havza programlarında konuştu. SBB Başkan Adayı Halit Doğan, "Havza ve Vezirköprü arasında insanlarımızın beklediği bir yol var bunu en kısa zamanda tamamlayarak bu ihtiyacı da gidermiş olacağız" dedi.

"17 İLÇEMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ"

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Halit Doğan, Vezirköprü ve Havza programlarında vatandaşlarla buluştu. Başkan Adayı Doğan, “Bizim derdimiz, daha huzurlu, şehir olanaklarından herkesin faydalanabildiği, sosyal olanakları gelişmiş bir kent, bunu yapabilmek için 17 ilçemizde de aynı özveriyle çalışacağız” şeklinde konuştu. Doğan, “Bizimkisi hizmet seferberliği. Biz insanı merkeze alan bir anlayışla yola çıktık. İnsanlarımız mutlu olsun, hemşehrilerimiz hizmetten en üst seviyede faydalansın istiyoruz. Mahallelerimiz kazansın, Vezirköprü'müz ve Havza'mız kazansın. Biz Samsun'umuzla birlikte 17 ilçemiz için çalışıyoruz. Vezirköprü tarihi ve doğal güzellikleri ile dolu dolu bir yer. Burası turizm açısından oldukça önemli. Turizm potansiyelini arttırmak öncelikli hedefimiz. Havza ve Vezirköprü arasında insanlarımızın beklediği bir yol var bunu en kısa zamanda tamamlayarak bu ihtiyacı da gidermiş olacağız. Yine Vezirköprü'müzde ve Havza’mızda mahallelerimizin beklentilerini dinledik, taleplerini aldık. Bizim için önemli olan hemşehrilerimizin istekleri” dedi.

Amatörün Sesi 16 Nisan Salı Kanal S'de Amatörün Sesi 16 Nisan Salı Kanal S'de

"VEZİRKÖPRÜ'DE BEKLENTİLER TEK TEK KARŞILANACAK"

SBB Başkan Adayı Halit Doğan, “Tarihi bedestenleri, sokakları ve birbirinden güzel yapılarıyla kendine hayran bırakan vezirlerin kenti, tarih kokan sokakları ve kültürel zenginliğiyle adından söz ettiren Vezirköprü'müzde; teşkilat üyelerimiz, ilçe başkanlarımız, STK'larımız ve hemşehrilerimizle bir araya geldik. Cumhur İttifakı AK Parti Vezirköprü İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını; Milletvekillerimiz Orhan Kırcalı, Ersan Aksu, İl Başkanımız Mehmet Köse, MHP İl Başkanımız Burhan Mucur, Vezirköprü Belediye Başkan Adayımız Murat Gül, Vezirköprü Belediye Başkanımız İbrahim Sadık Edis ve hemşehrilerimizle birlikte gerçekleştirdik. Vezirköprü'müzün beklediği Havza-Vezirköprü yolunun müjdesini geçtiğimiz günlerde Ulaştırma Bakanımız Sn. Abdulkadir Uraloğlu'ndan aldık. İnşallah en kısa zamanda bu yol tamamlanacak. Ardından Vezirköprü'müzün beklentilerini tek tek karşılayacağız. Biz, Samsun'umuzun ve 17 ilçemizin istek ve beklentileri doğrultusunda projelerimizi hazırlıyor, insanlarımızın fikirlerini ön planda tutuyoruz. Bizim derdimiz, daha huzurlu, şehir olanaklarından herkesin faydalanabildiği, sosyal olanakları gelişmiş bir kent, bunu yapabilmek için 17 ilçemizde de aynı özveriyle çalışacağız. Bunu da Büyükşehir olarak insanlarımız, kurum ve kuruluşlarımız ve tüm Samsun'da sağlayacağımız ahenkle gerçekleştirebiliriz” diye konuştu.

"HAVZA DAHA İLERİ TAŞINACAK"

Havza’da da konuşan ve ilçenin daha ileri taşınacağını kaydeden Başkan Adayı Halit Doğan şunları söyledi: “Tarihimizin en önemli yolculuğu Kurtuluş Mücadelemizin önemli noktalarından Havza'mızda insanlarımızla buluşmak, onlarla muhabbet etmekten mutluluk duyuyoruz. AK Parti Havza İlçe Başkanlığı Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını; Milletvekillerimiz Orhan Kırcalı, Sn. Ersan Aksu, İl Başkanımız Mehmet Köse, MHP İl Başkanımız Burhan Mucur, Havza Belediye Başkan Adayımız Murat İkiz, Havza Belediye Başkanımız Sebahattin Özdemir ve hemşehrilerimizin katılımıyla gerçekleştirdik. Ardından STK'larımız ve hemşehrilerimizle bir araya gelerek Havza'mıza ve Samsun'umuza dair istişarelerde bulunduk.  Şifalı sularıyla sağlık turizmimize değer katan Havza'mızı daha da ileri taşımak için insanlarımızın önerilerini dinledik, çözümler ürettik, projeler tasarladık. Havza'mızın hem tarihi potansiyeli hem de şifalı suları ile kaplıca turizmini en üst seviyeye çıkaracağız. İnsanlarımızın bizden beklentileri ne diyerek tüm çalışmalarımızı ortak akılla hayata geçireceğiz. Hem Havza'mızda hem Vezirköprü'müzde hem de 17 ilçemizde birlikte daha ileri gitmek çalışacağız.  Toplumumuzun her kesimi ile bir araya gelmeye, onların fikir, düşünce ve taleplerini almaya devam edeceğiz. Samsun'umuza, 17 ilçemize ortak akılla hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır.