doğa calven duru
       
5s dikey arslan bilgi

AK Parti Samsun’dan Ankara Çıkarması!

ak-parti-samsundan-ankara-cikarmasi
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

AK Parti Samsun’dan Ankara Çıkarması! AK Parti Samsun Heyeti, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Bilgin, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’ı ziyaret etti

AK Parti Samsun heyeti, Ankara temasları kapsamında Prof. Dr. Vedat Bilgin, Ticaret Bakanı Mehmet Muş ile AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’ı ziyaret etti. Heyet, bakanlıkların Samsun’daki çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulunurken, Yıldırım’a da hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ÇALIŞMALAR GÖRÜŞÜLDÜ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekilleri Yusuf Ziya Yılmaz, Orhan Kırcalı, Ahmet Demircan, Fuat Köktaş, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmaz’dan oluşan heyet, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Bilgin ve Ticaret Bakanı Mehmet Muş’u, ziyaret ederek, bakanlıkların Samsun’daki çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundu. Heyet ayrıca, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım’a da hayırlı olsun dileklerini iletti.

WhatsApp Image 2021 07 08 at 18.47.45 Ana Manşet

WhatsApp Image 2021 07 08 at 18.47.47 Ana Manşet


E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir