AK Partili o isimlerden Canan Kaftancıoğlu’na sert tepki

kaftanciogli-tepki
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Canan Kaftancıoğlu’na sert tepki AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ile AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na tepki gösterdi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’nun, Merkez Bankası rezervleriyle ilgili sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, Bodrum’da cesedi kıyıya vuran Suriyeli Aylan Kurdi bebeğin fotoğrafını kullanmasına sert tepki gösterdi.

WhatsApp Image 2021 04 20 at 21.33.02 Samsun

WhatsApp Image 2021 04 20 at 21.33.03 Samsun

‘SİYASETİNİZ BATSIN’

Karaaslan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Elde etmeyi hesapladığı siyasi fayda için her şeyi yapabilecek kadar gözü dönmüş olan sen ve senin gibiler! Aylan bebeğin kıyıya vurmuş fotoğrafını ekran başında iştahla hazırlayıp bir sosyal medya kampanyasına alet edebilecek kadar alçalan siyasetiniz batsın!” ifadelerini kullandı. Kırcalı ise, “Zalimin zulmünden kaçan mazlum ve mahzun insanlara ülkemizin kucak açmasına her fırsatta ateş püsküren bu karanlık zihniyet, Aylan bebeğin bedenini kullanarak çukur siyaseti yapıyor. Bu siyaset değildir, ahlaksızlık, vicdansızlıktır ve merhametten yoksunluktur” diye konuştu.

aylan kurdi Samsun

 

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir