doğa yataks cemre
 
5s dikey akın bilgi

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ‘Hedef Topyekun Kalkınma’

AK-Parti-Samsun-Milletvekili-Yusuf-Ziya-Yılmaz,-'Hedef-Topyekun-Kalkınma'
Daha Fazla Göster

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, ‘Hedef Topyekun Kalkınma’ AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, topyekun kalkınma için çalışmaların sürdüğünü söyledi

WhatsApp Image 2021 10 23 at 16.35.48 Foto Galeri

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Belediyecilik hizmetlerinin, parti çalışmalarının büyük bir koordine içinde sürdüğünü belirterek, “Topyekun kalkınma, aziz halkımıza hizmet için var gücümüzle çalışıyoruz. Geleceğe birlikte emin adımlarla el ele ilerleyeceğiz.” dedi.

WhatsApp Image 2021 10 23 at 16.35.49 Foto Galeri

TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTI
AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Şırnak’ta Yerel Yönetimler Bölge Toplantısın’da Tecrübe Paylaşımı” konu başlığı altında belediye başkanlarına bilgi ve tecrübelerimizi paylaştı.

WhatsApp Image 2021 10 23 at 16.35.50 Foto Galeri

HALKI KUCAKLAYAN BELEDİYELER
“Belediyelerimiz, halkımızla iç içe. Yerelde başlayan başarı her tarafa yansımaktadır” diyen Yılmaz şunları söyledi: “Ülkemizin dört bir yanında çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Topyekun kalkınma, aziz halkımıza hizmet için var gücümüzle çalışıyoruz. Geleceğe birlikte emin adımlarla el ele ilerleyeceğiz. AK Parti siyasetinde, belediyecilik anlayışında ayrım yoktur. Her bir vatandaşımızın eşit mesafede en iyi hizmeti alması için var gücümüzle çalışıyoruz. Belediyeler halkımızı kucaklayan, birleştiren , ötelemeyen, ayrıştırmayan, ihtiyaçları doğru kararlarla belirleyip gideren, kamu yararını ön planda tutan bir yapıda olmalı. Ne yazık ki; Aziz Türk Milletimizin verdiği yetkiyi başka amaçlarla kullananlar olmadı mı bu ülkede? Vatandaşımız ‘hizmet’ dedi, bazıları bunu kulak arkası yaptı. Şimdi AK Partili belediyelerimize bakıyoruz. Vatandaşlarımız bekledikleri hizmet, kucaklaşma, birliktelik, gönül ilişkileri, hepsini AK Partili belediyelerimiz de buluyor. Aksamaların olmaması içinde işte bu toplantılarımızla, buluşmalarımızla istişarelerde bulunuyor yol haritalarını belirliyoruz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir