doğa area duru
 
5s dikey izosam bilgi

Ak Parti Samsun Milletvekili Yılmaz’dan ‘Birlik’ Vurgusu

Ak Parti Samsun Milletvekili Yılmaz'dan 'Birlik' Vurgusu
Daha Fazla Göster

Ak Parti Samsun Milletvekili Yılmaz’dan ‘Birlik’ Vurgusu AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, iş insanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve bürokratlarla bir araya geldi

WhatsApp Image 2021 09 04 at 19.37.57 1 Foto Galeri

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Samsun’un dinamik bir kent olarak, her alanda ülkeye katkı sağlayan bir yapıya sahip olduğunu belirterek, “Geleceğe emin adımlarla ilerlemek için birlik ve beraberlik duygusunu ön planda tutuyoruz” dedi.

WhatsApp Image 2021 09 04 at 19.37.57 Foto Galeri

BİR ARAYA GELDİ

İş insanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve bürokratlarla bir araya gelen Milletvekili Yılmaz, Samsun’un dinamik bir kent olarak her alanda ülkeye katkı sağlayan bir yapıya sahip olduğunu, yıllarca şehir gereksinimleri, modern bir sahil kenti yapısı, ekonomi, ulaşım, sağlık, eğitim, istidam gibi her önceliği çok iyi analiz edilerek hayata geçirilen projelerle örnek kentler arasına ulaştığını kaydetti.

WhatsApp Image 2021 09 04 at 19.37.56 2 Foto Galeri

GELECEĞE YATIRIM

Kent için, ülke için, halk için yapılması, hayata geçirilmesi gereken tüm proje ve önceliklerin AK Parti’nin büyük vizyonuyla mutlaka uyuşması gerektiğini belirten Milletvekili Yılmaz, “Kentimiz için her bir kazanım çocuklarımızın, Samsun’un geleceğine yaptığımız yatırımdır. Bunları hepimizin el birliği için de korumak, üzerine yenilerini eklemek görevimizdir. Samsun ülkemizin en güzel şehirlerinden biri. Geleceğe emin adımlarla ilerlemek için birlik ve beraberlik duygusunu ön planda tutuyoruz. Gündemimiz ise her zaman Samsun. Hiç bir karamsarlığa, yılgınlığa kapılma gibi bir lüksümüz yok” ifadelerini kullandı. Milletvekili Yılmaz, özellikle pandemi süreciyle ortaya çıkan olumsuz etkilerin giderilmesi için büyük mücadeleler verildiğinin de altını çizdi.

WhatsApp Image 2021 09 04 at 19.37.57 Foto Galeri

WhatsApp Image 2021 09 04 at 19.37.57 1 Foto Galeri

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir