AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, en büyük değerin ufuklar, yarınlar ve çocuklar olduğunu söyledi

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  cami çıkışında çocuklarla yakından ilginerek, "En büyük değer, ufkumuz, yarınlarımız yavrularımız" dedi. 

ÇOCUĞA YARDIM ETTİ

Yılmaz, Çanakkale'de Adatepe Köyü Cami'nde ikindi namazı çıkışında ayakkabısını giymekte zorlanan çocuğa destek olup yakından ilgilendi Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Üyesi Refik Tuzcuoğlu'nun objektiflerine yakalanan Yılmaz, sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Samsun'da simide zam! Samsun'da simide zam!

"GELECEĞİN TEMİNATI"

 Yılmaz,  yaıptığı paylaşımda, "Annesi gül koklasa, ağzı gül kokan çocuk; Ağaç içinde ağaç geliştiren tomurcuk." Vatan destanın yazıldığı Çanakkale'deyiz. Cami çıkışı denk geldiğimiz geleceğimizin teminatı yavrumuz. Refik Tuzcuoğlu , bizi yakalamış. En büyük değer, ufkumuz, yarınlarımız yavrularımız." ifadelerini kullandı.

"YILMAZ, GÖNÜL İNSANI"

Tuzcuoğlu ise şunları söyledi: "Yusuf Ziya Yılmaz. eski Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı, AK Parti Milletvekili.  Çanakkale’de Fatih’in kızı tarafından yaptırılan Adatepe Köyü Cami’nde ikindi namazı çıkışında ayakkabısını giymekte zorlanan bir çocuğa yardım etmesinden etkilendim. İşte bir gönül insanı. "

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.