AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, Kanal S ekranlarında AK Parti Samsun olarak seçime hazır olduklarını ifade etti.

Samsun haber | Vezirköprü'de Hititler'in kutsal şehri "Nerik" için sponsor aranıyor Samsun haber | Vezirköprü'de Hititler'in kutsal şehri "Nerik" için sponsor aranıyor

Samsun'un uydudan yayın yapan tek televizyonu Kanal S'de önemli açıklamalarda bulunan AK Parti Samsun İl Başkanı Av. Ersan Aksu, "İlkadım'daki bütün sandıklarımız bu pazar günü seçim olsa  bunun farkında ve hazır durumdalar" dedi.

AK PARTİ HAZIR 

AK Parti Samsun olarak seçime hazır olduklarını kaydeden "Önceki akşam İlkadım teşkilatımızla birlikteydim. Sandık yönetim kurulumuza da şöyle bir baktım. İlkadım'daki bütün sandıklarımız bu pazar günü seçim olsa  bunun farkında ve hazır durumdalar"diye konuştu. Anket çalışmalarına da değinen Aksu şunları söyledi: "Zaman zaman genel merkezimiz hem de ihtiyaç duyduğumuzda teşkilatımız anketler yaptırıyor. Hem de yapılan anketlerde de biraz önce söylemiş olduğumdan farklı bir tablo içinde değiliz" diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.