AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, İl Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile ilçe başkanları Ankara'ya adeta çıkarma yaptı. Samsun heyeti Başkent programında ilk olarak Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleri ve hitaplarıyla Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısı'na katıldı. 

GRUP TOPLANTISINA BİRLİKTE KATILDILAR 

Başkan Aksu ve heyeti, grup toplantısını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekilleri Ahmet Demircan, Yusuf Ziya Yılmaz, Fuat Köktaş ve Orhan Kırcalı ile birlikte izledi. 

Samsun'da cesedi denizde bulundu! Cebinden otobüs bileti çıktı Samsun'da cesedi denizde bulundu! Cebinden otobüs bileti çıktı

ERDOĞAN İLE BİR ARAYA GELDİLER

Grup toplantısının ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya gelerek fotoğraf çekinen heyet, TBMM'deki temasları kapsamında Karaaslan, Demircan, Yılmaz, Köktaş ve Kırcalı ile de bir araya gelerek sohbet ettiler. 

MİLLETVEKİLLERİNİ ZİYARET ETTİ

AK Parti Genel Merkezi'nde Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir, Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan'ı ziyaret eden Başkan Aksu ve beraberindeki heyet, programlarını 15 Temmuz Demokrasi Müzesi ve Beştepe Millet Camii ziyaretleriyle tamamladı. 

"MEMNUNİYETLERİNİ İFADE ETTİLER" 

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Ankara programını değerlendirirken, şu ifadeleri kullandı;  

"Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan'ın teşrifleriyle vatandaşlarımızın muhteşem katılımı ve coşkusuyla gerçekleştirdiğimiz mitingimizin ardından Samsun teşkilatı olarak ziyaretler gerçekleştirdik. Sayın Cumhurbaşkanımızın çok sevdiği, çok önem ve değer verdiği hemşehrilerimize selamları var. Mitingimiz ile ilgili bir kez daha memnuniyetlerini ifade ettiler." 

"CUMHURBAŞKANIMIZIN HEMŞEHRİLERİMİZE SELAMLARI VAR"

"Sayın Cumhurbaşkanımızı meşale şehrimiz Samsun'umuzda en güzel şekilde ağırlamaktan mutluluk ve gurur duyduk. Genel Başkan Yardımcılarımız ve milletvekillerimiz ile teşkilat çalışmalarımızla alakalı görüşme gerçekleştirdik. Samsun teşkilatı olarak birlik ve beraberlik içinde 2023'e çok güçlü ilerliyoruz"

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.